למה כדאי להיעזר ביועץ איטום?

למה כדאי להיעזר ביועץ איטום?

מתכננים לבצע איטום ללא כל הכוונה מקצועית? דעו לכם שאתם עלולים לעשות טעות חמורה! יועץ איטום יוכל להבטיח שכל מלאכת האיטום אשר תבוצע תהיה הרבה יותר מקצועית והיא לא תלקה בחסר. כמו כן, בעזרת של יועץ איטום בעל הסמכה יהיה ניתן לאתר את כל האזורים הבעייתיים בביתכם ולהבטיח שהם יהיו אטומים בסופו של דבר בחומרים הנכונים.

חשיבות השימוש בחומרי האיטום הנכונים

דעו לכם כי איטום זוהי עבודה אשר מצריכה דיוק רב וזאת על מנת להבטיח שהיא תבוצע באופן הנכון. כלומר יהיה חשוב להיעזר בגורמים מקצועיים מנוסים אשר יודעים בדיוק באילו חומרים לעשות שימוש, באיזו כמות חומר והיכן צריך לבצע את עבודות האיום. רק כך יהיה ניתן לדעת כי הבית שלכם יהיה אטום באופן מוחלט ומוגן מנזילות וחדירה של נוזלים.

יועץ איטום – פונים אליו כבר מההתחלה

בכל הנוגע אל יועץ איטום, עליכם לוודא כי אתם פונים אליו כבר מהרגע הראשון. אלו מכם שיעשו כך יוכלו לראות כי הדבר יסייע להם רבות ויאפשר להם ליהנות ממצב הרבה יותר נוח. הרי כך תוכלו להיות רגועים לחלוטין בכל הנוגע לסיטואציה בה אתם נמצאים ויתאפשר לכם ליהנות מאיטום אשר יבוצע כבר מהרגע הראשון בצורה נכונה. כך לא תצטרכו לשלם כסף רב על מנת לבצע תיקונים בהמשך הדרך וזאת על ידי כך שהצלחתם למנוע נזקים רבים. הרי זו תהיה הדרך החכמה ביותר מצד כל אחד מכם לפעול לפיה. כך הכול יפעל בדיוק לפי התכניות שלכם.

אדלר איטום – אוטמים כמו שצריך

חברת אדלר איטום מסוגלת לספק ללקוחותיה שירותי ייעוץ איטום מקיפים וזאת בעבור כל סוגי המבנים והסיטואציות. בנוסף נשמח להציע לכם שירותי גילוי נזילות בציוד מתקדם שכולל מצלמות תרמיות. אנו מבינים בדיוק כיצד צריך לבצע איטום מדויק למדי ובעזרתנו תוכלו להיות בטוחים כי יהיה ניתן להבטיח שהבית יהיה אטום לחלוטין. אנו עושים כל שניתן על מנת לספק לכל אחד ואחד מן הלקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר וזאת ללא שום פשרות במהלך הדרך.

אלו שבוחרים בנו יוכלו ליהנות משירותי ייעוץ איטום וזאת כאשר לאחר מכן נשמח לבצע את עבודות האיטום בשבילכם וזאת תוך כדי שאנחנו שומרים על הרמה המקצועית הגבוהה ביותר שקיימת. אלו מכם שיבחרו בנו יוכלו להיות בטוחים כי הם ימצאו תשובה מנצחת. אז אל תחכו עם הדבר אפילו לא רגע אחד נוסף! אנו נוכל לסייע רבות לכל אחד ואחד מכם! הרי אנו מומחים בכך!

צילום תרמי – כך מאתרים נזילות

צילום תרמי – כך מאתרים נזילות

בשנים האחרונות ניתן למצוא חברות רבות אשר בוחרות לעשות שימוש בציוד מתקדם במיוחד וזאת על מנת לאתר נזילות. בעזרת החברות הללו ניתן לאתר היום נזילות באופן אפקטיבי במיוחד ולהבטיח שלא תישאר שום נזילה מאחור. מצלמות תרמיות מאפשר להגיע לתוך הצנרת ולוודא כי היא נמצאת במצב תקין ובמידת הצורך יהיה ניתן לטפל בנזילות בעזרת החומרים המתאימים לאחר מכן.

צילום תרמי – איתור נזילות בדרך המקצועית

במידה ונמאס לכך מנזילות אשר לא מפסיק להציף את ביתכם ולהטריד את שגרת החיים שלכם, דעו לכם כי הדרך היחידה מבחינתכם להתמודד עם הדבר תהיה על ידי כך שתוודאו כי אתם בוחרים לפנות אל חברה אשר תסייע לכם בעזרת ציוד מקצועי. צילום תרמי למשל יכול להיות אפקטיבי במיוחד וזאת מכיוון שהוא יאפשר לדעת בדיוק מה מתרחש בתוך הצנרת ובהתאם לכך יעשה שימוש בחומרי האיטום המתאימים ביותר לסיטואציה לאחר מכן.

צילום תרמי – כדאי לכל אחד מכם

דואגים שמא צילום תרמי לא יבוצע באופן הנכון? דעו לכם כי אם פונים אל חברה בעלת מוניטין אשר מתמחה בנושא האיטום ואיתור הנזילות לא יהיה צריך לחשוש יותר מידי בנושא. הרי חברות שונות אשר עוסקות בתחום מבינות בדיוק כיצד לבצע את המלאכה והן תוכלנה להבטיח לכם היא תבוצע ללא רבב. לפיכך התפקיד שלכם יהיה לוודא כי אתם פונים אל הגורמים הנכונים ובהקדם האפשרי. זו תהיה הדרך הנכונה ביותר מצדכם לפעול לפיה. רק כך תוכלו לישון בראש שקט וזאת מתוך ידיעה כי הצילום מתבצע בצורה מוצלחת לחלוטין וללא רבב. אז שימו לב כי אתם בוחרים נכונה ולא מתעכבים עם הנושא!

אדלר איטום – עושים זאת בדרך הבטוחהמצלמת איטום תרמי

חברת אדלר איטום תשמח להציע לכם שירותי איטום ואיתור נזילות בעזרת מצלמה תרמית איכותית. הלקוחות שלנו יודעים כי אנו נוהגים לעשות שימוש אך ורק בציוד המתקדם ביותר שישנו ולפיכך תוכלו להיות בטוחים כי המלאכה תבוצע וללא רבב. לפיכך יהיה מומלץ לכם לבחור בנו בהקדם וזאת אם לא תרצו להתפשר על הנושא!

אלו מכם שיבחרו בנו יוכלו ליהנות סוף סוף ממגוון שירותי איטום וגילוי נזילות, כולל שירות של צילום תרמי, אשר יבוצע בצורה המקצועית ביותר וישאיר אותם בטוחים בכל הנוגע לעניין הנזילות. כך לא תצטרכו לחשוש עוד שמא ישנן נזילות בביתכם אשר לא קיבלו טיפול הולם. אנו נדע לאתר את כל הנזילות ולאחר מכן נטפל בהן באופן הנכון. כך לא תצטרכו לחשוש עוד!

איתור נזילות במצלמה טרמית – חייבים לעשות כך מעת לעת

איתור נזילות במצלמה טרמית – חייבים לעשות כך מעת לעת

תחזוקה של תשתיות צנרת ושיקום מבנים דורשת לעשות שימוש בציוד מתקדם וזאת על מנת להבטיח שיאותרו כל הנזילות הקיימות והאזורים המועדים להיות מקור לרטיבות ונזילות בעתיד. איתור נזילות במצלמה טרמית זוהי דרך מעולה להבטיח שתוכלו למצוא כל נזילה וזאת ללא שום קושי. הרי מכשור מתקדם כמו זה יוכל לזהות באופן מדויק לחלוטין נזילה ובהתאם לכך יהיה ניתן לטפל בה בצורה המהירה ביותר.

איתור נזילות במצלמה טרמית – כך מונעים נזק

במקרים רבים עלולות להיות בצנרת נזילות מאוד קטנות ומינוריות אשר לא בהכרח יהיה ניתן לשים אליהן לב בעין בלתי מזוינת. לפיכך חשוב לוודא כי צילום תרמי מתבצע במצלמה מקצועית וזאת על מנת למצוא את כל הנזילות ולאחר מכן לטפל בהן בהתאם. בדרך זו יהיה ניתן להיות בטוחים כי התקבל בעצם המענה הטוב ביותר שישנו לסיטואציה ולא תצטרכו לחשוש כלל וכלל לאחר מכן. הרי זו תהיה הדרך שלכם להבטיח כי הכול יתקדם בדיוק לפי הציפיות שלכם וזאת ללא יוצא מן הכלל.

בוחרים לבצע איתור נזילות במצלמה טרמית אם יש חשש מנזילות

לא בטוחים אם ישנה נזילה בביתכם או מהו המקור שלה? דעו לכם כי אך ורק בעזרת איתרו נזילות במצלמה טרמית יהיה ניתן לתת מענה מקיף ומקצועי לסוגיה. הרי כך תוכלו להיות רגועים לחלוטין בכל הנוגע לטיפול בבעיה ויהיה ניתן להבטיח שהיא לא תטריד אתכם עוד כלל וכלל. אז שימו לב כי אתם פועלים בחכמה ופונים אל גורמים מקצועיים וזאת על מנת שיסייעו לכם עם הנושא של צילום תרמי של נזילות. אלו מכם שיפעלו כך יוכלו לחסוך לא מעט נזק עבור ביתם ובסופו של יום לחסוך עקב כך כסף רב, דבר שבוודאי תהיו מעוניינים בו.

אדלר איטום – עושים הכול בשבילכם

חברת אדלר איטום תשמח לספק לכם שירותי איתור נזילות במצלמה טרמית! החברה מבינה בדיוק כיצד לבצע עבודות מסוג זה והיא תשמח להפוך את החיים שלכם להרבה יותר קלים על ידי כך שהיא תספק לכם שירות מנצח. כל אחד מכם שיבחר בשירותי אדלר איטום יוכל לראות כי ביתו יהיה במצב הרבה יותר טוב מבחינת נושא האיטום של הנזילות ואף איתורן.

אנו דואגים לעשות שימוש במכשור במתקדם ביותר שישנו וזאת על מנת להבטיח שהלקוחות שלנו לא יסבלו מנזילות. בעזרתנו יהיה ניתן למנוע נזק רב בביתכם ולהבטיח שהוא יהיה במצב הרבה יותר טוב. נשמח להציע לכם את שירותינו המקצועיים בתחום של איתור נזילות מים ואיטום שלהן ע"י מומחה איטום ונזילות. כל זאת לצד מגוון שירותי איטום נוספים. מוזמנים לבדוק בעצמכם.

צילום תרמי ואיתור נזילות במצלמה טרמית

איטום מרתפים – כך עושים זאת נכון

האתגרים שמאחורי איטום מרתפים

כל מבנה תת קרקעי כמו מרתף, מקלט או פיר מעלית חייב להיות אטום לחדירת מים ונזילות. עם זאת, ישנם מקרים בהם אין אפשרות לבצע איטום מצדו החיצוני של המבנה, או שהאיטום החיצוני לקוי – ולכן האופציה היחידה היא מה שמכונה "איטום שלילי" – איטום שמתבצע מתוך הקירות הפנימיים. ביצוע איטום פנימי במרתפים טומן בחובו אתגרים משמעותיים שמחייבים עבודה קפדנית מצד אנשי מקצוע מיומנים.

תכנון לפרטי פרטים כאשר אוטמים מרתף

עבודות איטום מרתפים מתבצעות בהתחשב בשורה ארוכה של פרמטרים. יש להביא בחשבון למשל את תכניות הבניין, ולהשתמש בחומרי שיקום מיוחדים לבטון שיכולים להיצמד לתשתית הקיימת ולא נוטים להתכווץ בעת התקשותם. שנית, נדרשת בדיקה של סוג הקרקע שבה מבוסס המבנה היות ומכתיב את אופן הביסוס.

במקביל, יש לעקוב אחר אפשרויות הניקוז של הקרקע ומפלס מי התהום. כמו כן, כדאי למנוע כשלים באיטום באמצעות בדיקת הטמפרטורה הממוצעת של המבנה, אחוזי הלחות ופיזור של תפרי התפשטות.

בנוסף לכל זאת, קיימות מערכות איטום שונות עבור רצפת המרתף לעומת הקירות: ברצפת מרתף שטוחות מומלץ ליישם מערכת איטום דו-שכבתית של יריעות ביטומניות, בעוד ברצפות עם כלונסאות מיישמים מערכות איטום בהתזה. מערכת האיטום המומלצת עבור הקירות היא גם כן מותזת, אך בוחרים אותה לפי גודל המרתף.

עבודות ההכנה

עבודות ההכנה הן השלב החשוב ביותר בתהליך המורכב של איטום מרתפים. במסגרת עבודות ההכנה מקלפים את כל שכבות הטיח מהקיר, מרימים את הריצוף, מורידים חלקי בטון רופפים משטח הרצפה ומגלים ברזלי זיון חלודים.

לאחר מכן מבצעים תיקוני בטון בכל המקומות הנחוצים, יוצקים רולקות בטון (יציקות בטון מעוגלות) בכל מקומות המפגש בין הקירות והרצפה וממתינים כשבוע להתקשות. בתום שלב ההכנות המבנה אמור להיות אטום לחלוטין, אך במקרים מיוחדים, ישנם שלבים נוספים לתהליך ושימוש במערכות איטום שונות בעלי מאפיינים המותאמים למבנה המסוים.

כפי שניתן לראות, איטום מרתף הוא משימה מורכבת, הדורשת היכרות מעמיקה עם האתגרים הייחודיים של סוג מבנה זה ועם הדרכים הנכונות לפתרון. ביצוע רשלני או שגוי של העבודה יביא בסופו של דבר לכשלון המערכת, שיסב נזקים חמורים למבנה ואף עשוי לגרום לסכנות בריאותיות.

איטום נכון בית קרקע

איטום נכון של בתי קרקע

עבור רובנו השאלה האם הבית שלנו אטום ומבודד מפני רטיבות, מזיקים ושאר בעיות נראית ברורה וטבעית למדי. איטום הוא משימה השמורה לבעלי המקצוע שמתכננים את הבית מלכתחילה ודואגים שכאשר ניכנס אליו בסוף תהליך הבניה, נמצא את עצמנו בטוחים ומוגנים בתוכו.

בתי קרקע שקרובים אל קו האדמה וחשופים לרטיבותה בחורף וללחות הטבעית בקיץ, דורשים מאנשי המקצוע הללו פיקוח מהותי וחשוב.

מה חשוב לדעת על איטום בתי קרקע? על כך ננסה לענות כאן

בתי קרקע מהווים כאמור אתגר עבור המתכננים והאחראים על התשתיות, ובין היתר על האיטום. בעיות איטום הן השכיחות בבתי הקרקע כשהן באות לידי ביטוי ברטיבות, קילופי צבע, עובש ובעיות רבות נוספות.

איטום לא מדויק של בתי הקרקע יכול להוביל לחדירת רטיבות אל הקירות ואל פנים הבית, מה שיכול ליצור נזק לציפויי החוץ והפנים של הקירות וכמובן לליקויים חמורים במבנה.

תופעות אלו דורשות טיפול מהותי מיידי אך ניתן למנוע אותן מלכתחילה על ידי איטום נכון של בתי הקרקע.

למה חשוב לשים לב במהלך תהליך האיטום?

יש כמה דברים שבעלי המקצוע שאחראים על תשתיות הבית צריכים לעשות כדי שהאיטום יהיה נכון ואיכותי לאורך זמן. אחד הדברים החשובים הוא הכנה נכונה של שלד הבנין. לפני שדואגים ליישם חומרי איטום על גבי השלד צריך לדאוג לבניה נכונה ומדויקת של השלד ולשמירה על מצב אטום לאורך כל תהליך בנייתו. כלומר – התשתית ממנה בנוי השלד, מחויבת להיות תקנית.

הבנייה צריכה להיעשות תוך פיקוח של מומחה לאיטום שדואג שהתהליך יחל עוד בשלב השלד. לאחר שהשלד נבנה והוא תקין ניתן ליישם עליו את חומרי האיטום.

יישום החומרים צריכה להיעשות על ידי אנשי מקצוע מיומנים כדי למנוע כמה שיותר בלאי של החומר לאחר תקופה. חומרים איכותיים לצד יישום נכון ותכנון נכון של תהליך האיטום יובילו לשמירה על הבית אטום ומוגן לאורך שנים.

כדי להנות מבית מוגן ואטום, כדאי לעבוד עם חברה מקצועית, מנוסה ואחראית שיכולה ללוות את התהליך ולבצע איטום נכון לבית הקרקע שלכם.

איטום בהזרקה – כיצד זה עובד?

איטום בהזרקה

מה קורה כאשר נוצרת רטיבות במקום שבו לא ניתן להגיע אל הקיר החיצוני? זה יכול להיות מרתף, חניון תת קרקעי, מפעל בעל קומת מרתף גדולה ואפילו בריכת שחייה בנויה או מאגר מים גדול. הצד החיצוני של כל המבנים האלו אינו חשוף ואנחנו מתקשים לטפל בנזילות וברטיבות כמו שנטפל בהן בבתים פרטיים ומבנים סטנדרטים אחרים.

איטום בהזרקה מהווה שיטה יעילה ומובילה שמספקת מענה במצבים אלו. את שיטת האיטום הזו לא ניתן ליישם בכל סוג של מבנה, אלא רק במבנים שנבנו מבטון. כיצד פועלת השיטה? על כך נפרט במאמר זה.

היכן יתבצע איטום בהזרקה?

ברוב המקרים ההזרקה מתבצעת תוך סקירה של המבנה מהצד הפנימי שלו ובדיקת הליקויים. ההזרקה מכוונת אל הליקויים האלו בבניין שהם לרוב מקור הרטיבות. בנוסף, עוברים המומחים ובודקים את הקירות ובמקומות בהם יש כתמים וסימנים של רטיבות מתבצעת הזרקה. עוד מקום שבו מתבצע בדרך כלל האיטום הוא סביב פתחים קטנים.

פתחים לניקוז בבריכות שחייה, במאגרי מים, במבנים מתחת לאדמה יכולים להוות נקודה אדומה שיוצרת סביבה רטיבות. לכן, בדרך כלל נאטום באמצעות הזרקה את האזור מסביב לפתחים אלו.

כיצד מתבצעת ההזרקה?

האיטום מתבצע באמצעות מדחס חשמלי או אקדח הזרקה. בתוך המדחס או האקדח נמצא חומר ייעודי להזרקה, חומר שמתנפח ולמעשה יוצר אטימה חזקה. אנשי המקצוע סוקרים את החלל ומשתמשים במכשור זה כדי לאטום באמצעות החומר.

לא תמיד מדובר בפתחים גדולים, לעיתים מתבצעים תיקוני איטום קטנים באמצעות הזרקה. כך למשל בתקרות המבנה. במקרים אחרים, מתבצע עוד שלב של איטום באמצעות חומרים נוספים.

איטום בהזרקה מתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע מיומנים, שיודעים לזהות את הנקודות השונות במבנה שבהן יש צורך בתיקונים ובאיטום מסיבי. בנוסף, יודעים אנשי מקצוע מיומנים להשתמש בחומרים ובאמצעי ההזרקה הקיימים כיום. כך נוצרת תוצאה איכותית שמחזיקה מעמד לאורך זמן.

חברת אדלר איטום ושיקום מבנים בע"מ מספקת שירותי איטום בהזרקה, המבוצעים על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומבוססים על שנות ניסיון רבות.

שיקום מבנים – קודם כל עבודות איטום

במהלך ביצוע שיקום מבנים חשוב לדעת את סדר העדיפויות. כך למשל, התייעצות עם יועץ איטום וביצוע עבודות איטום זהו אחד הדברים הבסיסיים והחשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בעת ביצוע
של שיקום מבנים ישנים. הרי יש לא מעט מבנים ישנם אשר קיימים היום והתשתית
שלהם מאוד בעייתית ולפיכך יש לטפל בבעיה מן השורש וזאת אם רוצים להתמודד
עמה ועל הצד הטוב ביותר. זאת ללא שום ספק בכלל.

שיקום מבנים עושים חכם – כך תפעלו בשיקול דעת

מעוניינים להיות במצב לפיו תוכלו לפעול בהצלחה וזאת בכל הנוגע לביצוע עבודות
שיקום מבנים? דעו לכם כי יהיה כדאי לפנות אל חברה אשר מתמחה בין היתר
בביצוע של עבודות איטום מקלטים. הסיבה לכך זה עצם היותן של עבודות האיטום כל כך
משמעותיות וקריטיות וזאת כאשר מדובר על שיקום מבנים, דבר שתרצו לקחת
בחשבון. הרי בוודאי לא תרצו למצוא עצמכם במצב לפיו עבודות השיקום לא מבוצעות
באופן הרצוי. זאת בוודאות.

שיקום מבנים – לבחון את המבנה לעומקו

במידה וישנו רצון לבצע שיקום מבנים אשר יהיה מקצועי ככל הניתן ויאפשר לכם
ליהנות משקט במשך שנים רבות, דעו לכם כי תצטרכו לפנות אל חברה אשר תוכל
לסייע לכם עם ביצוע שיקום ובצורה המעמיקה ביותר שישנה. אחת כזו תוכל לגשת אל
עומק הבעיה ולדאוג שהיא תטופל על הצד הטוב ביותר, בדיוק כפי שצריך להיות
בעצם. כמו כן, כך יהיה ניתן להבטיח כי הבעיה כולה תטופל ובצורה מוצלחת למדי.

אדלר איטום – יודעים כיצד לסייע לכם

אנו בחברת אדלר איטום נשמח להציע לכם את המומחיות הרבות שלנו בתחום
עבודות שיקום מבנים , האיטום ואיתור רטיבות. אנו נוכל לבצע איטום מבנים כולל של קירות ביתכם הן באופן
חיצוני והן פנימי במידת הצורך. כמו כן, אנו נוהגים לעשות שימוש אך ורק בחומרי
האיטום האיכותיים ביותר שקיימים היום בשוק וזאת כאשר איננו מתפשרים על דבר
בדרך. לפיכך כל אחד מכם יכול להיות בטוח כי אנו נהווה את הבחירה הטובה ביותר
עבורכם. אז שימו לב כי אתם פועלים בצורה נכונה וזאת כאשר אתם יוצרים עמנו קשר
ובהקדם האפשרי כדי לבחור את חברת שיקום מבנים הטובה ביותר בישראל.
אלו מכם שיבחרו להיעזר בנו יוכלו לראות כי הם ייהנו ממבנה אשר יהיה בטוח
לחלוטין ולא יסבול משום נזילות בעתיד הנראה לעין. אנו יודעים בדיוק כיצד לסייע
ללקוחות שלנו להתמודד עם נזילות ולבצע עבודות איטום עם החומרים הטובים ביותר
שקיימים היום בשוק. תהיו בטוחים בכך.

איתור נזילות – איך עושים זאת?

איתור נזילות – איך עושים זאת?

איתור נזילות

נזילות בבית, במשרד או בכל מקום בו אתם נמצאים הן מטרד. הן משבשות את מהלך החיים התקין במבנה ויכולות לעשות לא מעט נזקים אם לא מזהים ומגלים אותן בזמן. בעבר, היינו צריכים להזמין שירותי אינסטלציה שכדי לזהות את מקור הנזילה היו נאלצים לחפור בקירות, לגרד טיח או צבע ולעשות לא מעט נזקים למראה המבנה עד שגילו את הנזילה עצמה.

היום המצב הוא שונה לגמרי, בזכות אמצעים טכנולוגיים מתקדמים ניתן לאתר נזילות בקלות, מבלי להרוס את הקירות במהלך התהליך.

לפני הכל – אילו סימני אזהרה מעוררים את חשדנו שיש נזילות בבית?

נזילות מתרחשות מסיבות שונות. לעיתים כאשר נוצרים חורים וקרעים בצינורות הביוב והמים בבית, לעיתים מסיבות של קורוזיה ובלאי טבעי ולעיתים בגלל ליקויים בבניית הצנרת הביתית או המשרדית.

הסימנים הברורים הם רטיבות בקירות, על התקרה או על הרצפות באזורים מסויימים בבית. רטיבויות בתוך ארונות הכיור במטבח או בחדר האמבטיה, זרימה חלשה של מים אל הכיור או הפסקת הזרימה של המים.

כאשר מתעוררים סימנים אלו מומלץ לפנות מיד לשירותי אינסטלציה או איטום מבנים ולהזמין איש מקצוע שיאבחן האם אכן מדובר בנזילה. ברבים מהמקרים נזילות מתרחשות בגלל בעיות של איטום לא נכון, חשוב לעבוד מול חברה מתמחה בנושא כדי לוודא שאכן מדובר בנזילה ולבצע איטום מקצועי וטוב למבנה.

כיצד מאבחנים היום נזילות מבלי להרוס את הקירות?

כאמור, ישנם היום אמצעים שמאפשרים לנו לזהות נזילות בקירות ללא חפירות. האמצעי הטוב ביותר כיום הוא צילום תרמי. צילום תרמי נעשה באמצעות מצלמה מיוחדת שמסוגלת לצלם את הקירות, התקרה, הרצפות וחלקים שונים מתוך המבנה ולקבל הדמייה של מצב הקירות מבפנים.

באמצעות יצירת תמונה צבעונית, המפולחת לפי המצב התרמי של המבנה, ניתן להבחין היכן ישנה נזילה ויש נוכחות של מים. המצלמה מאפשרת גם איתור של מקור הדליפה מתחת לרצפות, כך שאין צורך להרים את הרצפה ולעשות שינויים מבניים בגלל בעיות נזילה, אלא לפתור את הבעיה באופן נקודתי.

בין אם מדובר בנזילה בבית או בבית העסק, כיום ישנם אמצעים וטכנולוגיות שמאפשרים לנו לפתור את בעית הנזילה במהירות וביעילות ובלי נזק רב למבנה.

איש מקצוע מבצע שיקום מבנים

שיקום מבנים – קודם כל עבודות איטום

במהלך ביצוע שיקום מבנים חשוב לדעת את סדר העדיפויות. כך למשל, ביצוע עבודות איטום זהו אחד הדברים הבסיסיים והחשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בעת ביצוע השיקום של מבנים ישנים. הרי יש לא מעט מבנים ישנם אשר קיימים היום והתשתית שלהם מאוד בעייתית ולפיכך יש לטפל בבעיה מן השורש וזאת אם רוצים להתמודד עמה ועל הצד הטוב ביותר. זאת ללא שום ספק בכלל.

עושים חכם – כך תפעלו בשיקול דעת

מעוניינים להיות במצב לפיו תוכלו לפעול בהצלחה וזאת בכל הנוגע לביצוע עבודות שיקום המבנה? דעו לכם כי יהיה כדאי לפנות אל חברה אשר מתמחה בין היתר בביצוע של עבודות איטום ובין השאר איטום בהזרקה, איטום שלילי, איטום מקלטים ועוד. הסיבה לכך זה עצם היותן של עבודות האיטום כל כך משמעותיות וקריטיות וזאת כאשר מדובר על שיקום המבנה, דבר שתרצו לקחת בחשבון. הרי בוודאי לא תרצו למצוא עצמכם במצב לפיו עבודות השיקום לא מבוצעות באופן הרצוי. זאת בוודאות.

שיקום מבנים – לבחון את המבנה לעומקו

במידה וישנו רצון לבצע שיקום מבנים אשר יהיה מקצועי ככל הניתן ויאפשר לכם ליהנות משקט במשך שנים רבות, דעו לכם כי תצטרכו לפנות אל חברה אשר תוכל לסייע לכם עם ביצוע שיקום ובצורה המעמיקה ביותר שישנה. אחת כזו תוכל לגשת אל עומק הבעיה ולדאוג שהיא תטופל על הצד הטוב ביותר, בדיוק כפי שצריך להיות בעצם. כמו כן, כך יהיה ניתן להבטיח כי הבעיה כולה תטופל ובצורה מוצלחת למדי.

אדלר איטום – יודעים כיצד לסייע לכם

אנו בחברת אדלר איטום נשמח להציע לכם את המומחיות הרבות שלנו בתחום עבודות שיקום בכלל ושיקום מבנים ישנים בפרט ובעבודות האיטום. אנו נוכל לבצע איטום כולל של קירות ביתכם הן באופן חיצוני והן פנימי במידת הצורך. כמו כן, אנו נוהגים לעשות שימוש אך ורק בחומרי האיטום האיכותיים ביותר שקיימים היום בשוק וזאת כאשר איננו מתפשרים על דבר בדרך. לפיכך כל אחד מכם יכול להיות בטוח כי אנו נהווה את הבחירה הטובה ביותר עבורכם. אז שימו לב כי אתם פועלים בצורה נכונה וזאת כאשר אתם יוצרים עמנו קשר ובהקדם האפשרי!

אלו מכם שיבחרו להיעזר בנו יוכלו לראות כי הם ייהנו ממבנה אשר יהיה בטוח לחלוטין ולא יסבול משום נזילות בעתיד הנראה לעין. אנו יודעים בדיוק כיצד לסייע ללקוחות שלנו להתמודד עם נזילות ולבצע עבודות איטום עם החומרים הטובים ביותר שקיימים היום בשוק. היו בטוחים בכך.

מזהים סימני מים בבית? המדריך המלא לאיתור רטיבות

איתור רטיבות בבית

איתור רטיבות

לשם ביצוע איתור רטיבות בבית חשוב להיעזר ביועץ איטום ובכלים מקצועיים אשר יתופעלו על
ידי עובדים מנוסים ומוסמכים. רק כך יהיה ניתן להיות בטוחים כי איתור רטיבות יבוצע
באופן מקצועי ומקיף ותוכלו להיות בטוחים כי התוצאות הנן מדויקות. כמו כן, ניתן
למצוא היום חברות רבות אשר תוכלנה לסייע לכם בעניין וזאת כל עוד מדובר על
עבודות איתור רטיבות. לפיכך נמליץ לכם לפעול בהקדם וזאת לשם מציאת המענה
הנכון בעניין.

לדעת למנוע בעיות מראש

בעזרת איתור רטיבות אשר מתבצע מעת לעת תוכלו בעצם להבטיח כי הבעיה לא
תחמיר וכך לא תצטרכו להתמודד עם מצב בו הבית שלכם כולו סובל מנזק משמעותי.
לפיכך נמליץ לכם לוודא כי אתם בוחרים נכונה וזאת כאשר אתם עושים כל שניתן על
מנת להשיג את המענה הנכון והמקצועי באיתור רטיבות. כל אחד מכם שידע לעשות זאת יוכל לראות כי זו תהיה הדרך הנכונה ביותר מצדו לפעול לפיה. הרי בסופו של יום מדובר בעניין שיהיה פשוט
למדי ולא תצטרכו לשבור את הראש בנוגע אליו יתר על המידה.

איתור רטיבות – רק עם ציוד מתאים

לשם איתור רטיבות חשוב לוודא כי נעזרים בציוד הנכון. כך למשל, מצלמה תרמית
תוכל לסייע במקרים מסוימים וזאת לצד כלים אחרים אשר קיימים היום ויוכלו להיות
מאוד חיוניים. לפיכך עליכם לוודא כי אתם פונים אל בעל מקצוע אשר ידע לעשות
שימוש בכלים הנכונים וזאת אם תרצו להיות בטוחים שהבעיה תקבל את המענה הטוב
ביותר שישנו. איתור רטיבות ואיתור נזילות במצלמה טרמית מבצעים אך ורק עם מישהו מקצועי מאוד בתחום כדי שהבעיה תהיה חד פעמית ולא תחזור על עצמה בשנית. כך בעצם תוכלו ליהנות מראש שקט לחלוטין ומידיעה כי יתאפשר לכם להשיג בדיוק את שאתם מחפשים. אז שימו לב כי אינכם מתעכבים עם הדבר וזאת
כאשר אתם פועלים בהקדם האפשרי לטיפול ואיתור נזילות אשר קיימות בביתכם.

אדלר איטום – איתור מקצועי של נזילות

חברת אדלר איטום תוכל לבצע איתור נזילות במצלמה טרמית בביתכם וזאת תוך כדי שצוות
העובדים ייעזר בציוד המתקדם ביותר שינו. כמו כן, לאחר מכן יהיה ניתן לאטום את
האזורים הבעייתיים וזאת תוך כדי שיעשה שימוש בחומרי האיטום האיכותיים ביותר
שישנם. לפיכך כל אחד מכם יכול להיות בטוח כי יהיה מדובר באיתור רטיבות בעצם בבחירה מנצחת.
אז שימו לב כי אתם יוצרים עמנו קשר בהקדם וזאת על מנת שנוכל לסייע לכם כבר
בזמן הקרוב! כל אחד שבוחר אדלר איטום ללא ספק לא מתחרט על כך! תוכלו להיות
בטוחים בדבר ובמאת האחוזים בעצם.