איטום מי תהום

איטום מי תהום הוא עניין שכל מי שמתעסק בניית מוצרי נדל”ן הכוללים קומות תת קרקעיות כגון מרתפים או חניונים חייב להכיר. הסיבה לכך היא שבקומות התת קרקעיים חייב להתבצע איטום איכותי מפני מי תהום מה שעלול לאיים על כלל הקונסטרוקציה של הבניין ולעשות לכם המון בעיות. אז מתי בדיוק צריך איטום מפני מי תהום, למה איטום מפני תהום זה חשוב? על כל זה מיד נדבר:

מתי צריך איטום מפני מי תהום?

איטום מאגרי מים ובמיוחד מי תהום נועדו למקרים בהם בעת תכנון הבנייה יש כוונה לבנות מרתפים או חניונים הממוקמים מתחת לקומת קרקע נמצאים בגובה מפלס מי הים/תהום.

במידה ולא מתבצע איטום מי תהום כמו שנהוג במקרים אלו הבניין כולו יהיה מאוים על ידי נזילות, שיטפונות ואף פגיעה בקונסטרוקציה של הבניין כולו. הפגיעה יכולה להיות ממינורית ועד בעייתית מאוד. אין להטיל דופי בחשיבות שבאיטום מי תהום.

למה איטום מי תהום חשוב?

איטום מי תהום נעשה בעזרת קבלן איטום, זהו עניין חשוב מכיוון שהתעלמות מכך עלולה לאיים כליל על כלל תוכנית הבנייה שלכם. בלי התייחסות לעניין איטום מי תהום או ביצוע איטום המי תהום על ידי גורם מקצועי שמכיר את העבודה עלול לגרום לכם המון כאבי ראש בהמשך.

מרטיבות וסדקים ועד התמוטטות ממשית של המבנה. באזורים בהם יש כמויות גדולות של מי תהום עניין זה אף חשוב במיוחד וכדי שתכירו את מושג איטום מי תהום.

בעיות שיכולות להיווצר אינן רק קשורות בכשירות הבניין, היא יכולה גם לפגוע בבריאות הנמצאים בבניין ולחפצים ורהיטים הנמצאים בבניין

איטום מי תהום – סוף דבר

ובכן כמו שאתם יכולים להבחין, חשוב מאוד להכיר את כל נושא איטום מי תהום. ישנם טכניקות שונות בהם חברות המתמחות באיטום מי תהום משתמשים בשביל להביא את האזורים התת קרקעיים של הבניין למוגנים לחלוטין מפני פגיעה פוטנציאלית של מי תהום.

תוכלו למצוא על כך מידע נוסף אצל החברות המתמחות בנושא, העיקר שאתם יודעים כי עניין זה בעל חשיבות מרובה ושיש להתייעץ בנושא עם חברות שיידעו לתת לכם מענה פרקטי לסוגייה זו.

אדלר איטום מתחה גם באיתור נזילות במצלמה טרמית, צור איתנו קשר עוד היום.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

איטום
מידע מקצועי
איך עושים איטום בהזרקה?

כל עבודות האיטום כבודם במקומם מונח, אבל יש עבודה אחת העולה על כולן – הן מבחינת רמת המקצועיות הנדרשת לביצועה והן מבחינת הציוד הדרוש –

יועץ איטום ובידוד
מידע מקצועי
איטום רצפת מרתף

לאיטום מרתף יש משמעות סופר חשובה. זה הרבה יותר מנזק לקירות. נזילות מים במיוחד במרתף הבית הן פוטינציאל אדיר לאסון נורא. השילוב בין מים וחשמל

איטום גגות- הכן ביתך לחורף
מידע מקצועי
מה כדאי לדעת על נזקי מים?

רטיבות זה אף פעם לא נעים, הסימנים על הקיר העובש לא נעימים בכלל. ישראלים רבים לא מודעים לעובדה כי רטיבות היא הרבה יותר מסימן על

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!