איטום שלילי מחיר

חושבים שיפוץ? בונים בית חדש? בעלי נכס עם מרתף ? הנה מושג שאתם חייבים להכיר איטום שלילי. מה הבדל בין איטום לאיטום שהוא שלילי? ומדוע באיטום שלילי מחיר הוא לא העיקר. אנחנו בחברת אדלר איטום ושיקום מבנים בע”מ עוסקים באיטום על כל סוגיו, שיקום מבנים ואיתור נזילות מים. הנה כמה נקודות מחשבה על חשיבות האיטום בחורף הישראלי וכיצד איטום מציל חיים.

חסכון היום באיטום שלילי מחיר כפול ומכופל מחר.

ישראלים רבים לא מבינים כמה חשוב לא חסוך באיטום שלילי מחיר הנזק הוא לעיתים כפול ומכופל. איטום שלילי הוא איטום לשמירה על הקירות הפנימיים ומבוצע בדרך כלל  בשיטת איטום בהזרקה. איטום זה מגן על הקירות מנזקי מים ושומר על המבנה יבש במקרים בהם לא ניתן להגיע פיזית לצד החיצוני של המבנה. בדרך כלל מקובל לערוך איטום שלילי בחניונים תת קרקעיים, מאגרי מים, מקלטים ובריכות. בשיטת הזרקה משתמשים במתקני לחץ שבתוכם חומר מוקצף שאותו מזריקים לנקודות קריטיות בקירות הפנימיים של החלל. ההזרקה יוצרת פעילות של החומר שבסופה נוצרת שכבה אוטמת מסביב פתחים, סדקים ומקומות רגישים נוספים. ישנה שיטת איטום שלילי נוספת באמצעות מריחת חומר אוטם במקומות שבהם יש סדקים, כיסים, כיסי אוויר ורווח מסיבות שונות. בשתי השיטות יש לעבוד עם חומרים איכותיים, עמידים ומקצועיים שיבטיחו תוצאות אפקטיביות ואטימה מלאה

 

איטום שלילי מחיר קטן לשלם לשמירה על הבית.

כיועץ איטום בחברת אדלר איטום ושיקום מבנים אני מאמין כי כבטיחות היא מעל הכל, תפקידנו הוא להקפיד על פרטי איטום ושיקום תקניים. איטום שלילי מחיר קטן לשלם לשמירת בטחון יושבי הבית. הסכנה בחדירת מי גשמים למערכת החשמל יכולה להוביל להתחשמלות וסכנת חיים. אנו בחברת אדלר ואיטום מבנים מספקים שירותי איטום ושיקום בכל אתרנדרש החל מאיתור ואיטום נזילה בדירת מגורים, איתור נזילות במבנים מסחריים וגם פרוייקטים לאומיים בין שירותינו איטום גגות, איתור נזילות מים, שיקום מבנים, צילום תרמי, איתור רטיבות, איטום בהזרקה ושירותים נוספים בתחום.

מאמרים נוספים

אדלר איטום מבנים איתור נזילות מים
מידע מקצועי
הכן את ביתך לחורף עם איטום מרתף 

בכל שנה חודשי החורף באים אלינו כאילו בהפתעה. אנחנו ממשיכים בימי הסתיו לעשות הכול כרגיל ושוכחים שעם הגיע החורף מתחילות הבעיות הקשורות בנזילות וחדירת מים.

אדלר איטום מקלטים איתור רטיבות צילום תרמי
מידע מקצועי
עלות איטום מרתף

אחד הדברים החשובים ביותר לשמירה על שלמות מבנה הוא נושא האיטום. חדירה של מים אל תוך מבנה היא לא רק בעיה אסתטית, אלא דבר שיכול

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!