איך לבחור קבלן איטום?

מאמר זה ידון בצעדים שיש לנקוט בבחירת קבלן איטום. כמו כן, הוא יספק מידע על מה לחפש בקבלן איטום וכיצד למצוא אחד שמתאים לך.

חשוב לציין שלא כל קבלני האיטום זהים. ישנם גורמים רבים שכדאי לקחת בחשבון בבחירת קבלן איטום. חלק מהגורמים הללו כוללים את סוג האיטום לשימוש, תהליך יישום האיטום והמוניטין של החברה.

ישנם סוגים רבים של חומרי איטום זמינים לשימוש על משטחים שונים בתעשיות שונות. חשוב לבחור קבלן איטום על סמך המומחיות והניסיון שלו עם סוגים מסוימים של חומרי איטום ויישומים.

ישנם הרבה גורמים שיש לקחת בחשבון בבחירת יועץ איטום.

כמה דברים שכדאי לזכור הם:

– מה הניסיון של הקבלן?

– יש לקבלן ביטוח?

– מה העלות למטר מרובע?

– איזה סוג של חומרים הם יכולים לאטום?

-האם הקבלן משתמש באיתור נזילות במצלמה טרמית?

– האם החברה מוסמכת עם איגוד אוטמים בינלאומי או ארגון אחר?

– האם יש לחברה אסמכתאות מלקוחות קודמים, כמו תמונות ועדויות מעבודות עבר?

קבלני איטום אחראים על התקנה ותחזוקה של ממברנת הקירוי. הם גם מספקים שירותי תחזוקה כגון ניקיון, תיקון ואיטום. כתוצאה מכך, הם אחראים על הגנה על הבית שלך מפני נזקי מים, צמיחת עובש ובעיות אחרות שעלולות לנבוע מנזילות.

לפני שאתם בוחרים בקבלן איטום להתקנת גג חדש או לאטום את הקיים בביתכם, חשוב לשקול האם יש לכם שאלות לגבי השירות או הניסיון שלו. כדאי גם להשוות את המחירים שלהם לאלה של קבלני איטום אחרים באזור מגוריכם.

קבלן איטום הוא חברה שיכולה לאטום את האספלט, הבטון וחומרים נוספים לאורך זמן. חשוב לבחור את קבלן האיטום המתאים לפרויקט שלכם מכיוון שבחירה גרועה עלולה להוביל לתיקונים ועיכובים יקרים יותר.

להלן כמה מהגורמים החשובים ביותר שעליכם לקחת בחשבון בעת שכירת קבלן איטום:

– ניסיון – חברה בעלת ניסיון רב יותר בפרויקטי איטום צפויה להיות יעילה יותר מחסרת ניסיון.

– עלות – כדאי להשוות את העלות של חברות שונות לפני קבלת ההחלטה. עלות הפרויקט תהיה תלויה בכמה עבודה צריך לעשות וכמה זמן זה ייקח. אם אתה רוצה לוודא שאתה מקבל את התמורה הטובה ביותר לכספך, וודא שאתה משווה לפחות 3 חברות שונות לפני שתבחר אחת.

רוצים לדעת עוד מידע? פנו לאדלר איטום עוד היום.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

איטום גגות
מידע מקצועי
מידע מעמיק על איטום מבנים

מים הם משאב טבעי המקיים חיים. זה גם הגורם השכיח ביותר לנזק לרכוש בעולם. הבעיה עם מים היא שהם יכולים לחדור למבנים דרך פתחים כמו

איטום כחלק מתהליך העבודה במהלך הבנייה
מידע מקצועי
איטום כחלק מתהליך העבודה במהלך הבנייה

בנייה של בית פרטי או של בניין זהו תהליך שלוקח זמן וכולל בתוכו שלבים שונים המלווים על ידי אנשי מקצוע שונים עד  לשלב אכלוסו של

איטום
מידע מקצועי
איך עושים איטום בהזרקה?

כל עבודות האיטום כבודם במקומם מונח, אבל יש עבודה אחת העולה על כולן – הן מבחינת רמת המקצועיות הנדרשת לביצועה והן מבחינת הציוד הדרוש –

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!