איך מבצעים עבודות איטום בשנת 2022?

בשנת 2022, העולם יהיה מקום אחר. חלק מהשינויים שאנו יכולים לצפות לראות בעשור הקרוב כוללים רמה גבוהה יותר של אוטומציה וגידול במקורות אנרגיה מתחדשים. לשני הדברים הללו יהיו השפעות גדולות על האופן שבו אנו מבצעים את העבודה והאופן שבו אנו מתנהלים בחיי היומיום שלנו.

חלק מהעבודות יתיישנו כי אין בהן עוד צורך. מצד שני, ייווצרו מקומות עבודה חדשים שימלאו את מקומם. הדבר החשוב ביותר שצריך לקרות הוא שאנשים יקבלו את ההזדמנות להתאמן מחדש כדי שיוכלו להסתגל לשינויים הללו.

העולם עד לשינוי משמעותי בדרך העבודה. עם הופעת רובוטים המונעים על ידי בינה מלאכותית, הצורך בעבודה אנושית הצטמצם באופן משמעותי. זה הוביל לעלייה ברמות האבטלה ברחבי העולם.

עבודות האיטום יבוצעו על ידי יועצי איטום בפיקוח אנושי.

ענף הבנייה הוא אחד הענפים המזהמים ביותר בעולם. זה גם אחד התורמים הגדולים ביותר לשינויי האקלים. אז ברור שזה יהיה תחום מיקוד מרכזי לקיימות סביבתית ב-2022.

ישנן שתי שיטות עיקריות המשמשות כיום לבניית מבנים – מסורתית וטרומית. שיטות מסורתיות גוזלות זמן ודורשות עבודה, אך יש סיכוי גבוה יותר שייצרו מבנים באיכות גבוהה עם ערכי בידוד גבוהים. שיטות מוכנות מראש משתמשות בפחות עבודה, אך הן מייצרות מבנים פחות עמידים עם ערכי בידוד נמוכים יותר.

בשנת 2022, יהיה מעבר לשימוש בשיטות טרומיות מכיוון שהן יהיו טובות יותר לסביבה וגם יעלו פחות כסף.

המאמר מדבר על אופן ביצוע עבודת האיטום בהזרקה בשנת 2022. צפוי שיהיו יותר מכונות שישמשו לביצוע עבודת האיטום, מה שיביא בפחות אנשים המועסקים למשימה זו.

השימוש בעבודות איטום יבוצע בשנת 2022.

איטום נוזלי הוא סוג של איטום הנמרח על פני השטח של החפץ ולאחר מכן מיובש. חומר האיטום הנוזלי מתייבש לציפוי גמיש ועמיד למים. הוא משמש לעתים קרובות על משטחים החשופים למים או ללחות, כגון גגות, רפידות בטון, סיפונים ושבילי גישה.

חומרי איטום נוזליים מיושמים בדרך כלל על ידי ריסוס החומר על פני השטח בשכבה אחידה עם מרסס או מברשת.

הסוגים הנפוצים ביותר של חומרי איטום נוזליים הם ציפוי פוליאוריטן על בסיס אקרילי. ציפויי פוליאוריטן על בסיס אקריליק זמינים בגימורים שקופים ופיגמנטיים כאחד.

חומרי איטום נוזליים מציעים יתרונות רבים על פני סוגים אחרים של מוצרי איטום מכיוון שניתן ליישם אותם בשכבה דקה מבלי לחסום נקבוביות כלשהן במשטח. למידע נוסף פנו לאדלר איטום.

מאמרים נוספים

אדלר איטום מבנים איתור נזילות מים
מידע מקצועי
הכן את ביתך לחורף עם איטום מרתף 

בכל שנה חודשי החורף באים אלינו כאילו בהפתעה. אנחנו ממשיכים בימי הסתיו לעשות הכול כרגיל ושוכחים שעם הגיע החורף מתחילות הבעיות הקשורות בנזילות וחדירת מים.

אדלר איטום מקלטים איתור רטיבות צילום תרמי
מידע מקצועי
עלות איטום מרתף

אחד הדברים החשובים ביותר לשמירה על שלמות מבנה הוא נושא האיטום. חדירה של מים אל תוך מבנה היא לא רק בעיה אסתטית, אלא דבר שיכול

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!