הדרכות עבודה בגובה של עובדי איטום

עבודות איטום נועדו להגן על המבנה מעת חום, קור ותהודה, בעוד שאיטום טוב במבנים פרטיים, משותפים או ציבוריים  -מעלה מאד את איכות החיים במבנה. אם אתם עוסקים בתחום השיפוצים והבנייה, חשוב שתדעו כי הדרכת עבודה בגובה של עובדי איטום חשובה במיוחד לשמירה על בטיחות ועבודה יעילה יותר. אבל מה צריך לדעת על הדרך לעבוד נכון? הכל בהמשך.

הדרכות עבודה בגובה

הדרכות עבודה בגובה של עובדי איטום

עבודות בגבהים מתרחשות במקרים שונים כמו בצורך של איטום גגות או תיקון גגות רעפים, בעת התקנת פאנלים סולאריים או דוד שמש, כמו גם שעבודה כזאת נפוצה בעת ניקוי חלונות ובכל פעולה שנועדה לתחזק ולשפץ מבנים.

במידה ואתם קבלני שיפוצים העוסקים בעבודה מסוג זה, חשוב שתדעו כי הדרכת עבודה בגובה של עובדי איטום הינה חשובה במיוחד, גם למניעת תאונות וגם כדי להפוך את העבודה לרציפה ויעילה יותר.

מה צריך לדעת על עבודה בגבהים?

כאשר עובדים בגובה חשוב להבין כי ישנם כללי בטיחות קבועים וחשובים שכל עובד ומנהל עבודה כדאי שיכירו, כאשר עובדים הנמצאים בגובה חייבים להיעזר בכל אמצעי הבטיחות כמו רתמות בטיחות, סלים בטיחותיים, חבלים, ציוד מתאים, ביגוד מיוחד שלא יכשיל או יפריע לעובד ועוד.

כדי להבין מהו הציוד הנכון – יש להגיע לקורס בטיחות שמנחה מדריך מוסמך לעבודה בגובה כמו חברת מדריך עבודה בגובה עידן בגובה בעת עבודה בגובה שניתן על ידי חברות מקצועיות.

מה זה קורס עבודה בגובה?

קרוסים מסוג זה עוסקים בעיקר בהוראות בטיחות הנחיות ברורות ועמידה בכל התקנים בזמן שהעובדים נמצאים על גגות ועוסקים בפעילויות נפוצות, כמו: איטום, תיקון מבנים ושיפוצים כמו גם החלפת תשתיות.

קורסים אלה חשוב לקחת כל שנתיים מחברות המקנות תעודת סיום קורס המוענקת לכל עובד לאחר שסיים את כלל המפגשים, הבין והפנים את החומר הנלמד, קיבל כלים חשובים לעבודה בטוחה, כמו גם הנחיות של מכון הגהות והבטיחות הישראלי והעולמי.

מדוע חשוב לעבור קורס מסוג זה?

מלבד החשיבות העליונה של שמירה על בטיחות העובדים, קורס עבודה בגובה של עובדי איטום או כזה שנועד עבור כל צוות הבנייה והשיפוצים  – מטרתו לייצר סביבת עבודה בטוחה יותר, יעילה, כמו גם כזאת שקל ובטוח לעבוד בה.

כאשר אתם או העובדים שלכם יוצאים לקורס מסוג זה, אתם בעצם שומרים על הבטיחות שלכם ושל הסובבים אתכם, עובדים בצורה יעילה ונכונה יותר, כמו גם יודעים כיצד להושיט סיוע מידי בעתות חירום.

כיצד בוחרים קורס טוב?

בזמן שאתם מחפשים אחר קורס טוב בנושא בטיחות בזמן העבודה, שימו לב כי אתם בוחרים קורס עבודה בגובה של עובדי איטום כמו אדלר איטום מבנים.

אמנם לא כל חברה שעוסקת בקורסי בטיחות תפרסם כי ידיעותיה בתחום זה, אבל בדיקה וסקירה של כמה וכמה מומחים וחברות העסוקות בבטיחות – בוודאי תוליד תוצאות טובות! לכן יש לחפש כבר עכשיו חברה מקצועית לקורסי בטיחות בעבודה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

שיקום מבנים - טיפול מיוחד לאחר הצפה
מידע מקצועי
שיקום מבנים – טיפול מיוחד לאחר הצפה

שיקום מבנים לאחר הצפה כתוצאה מכשל בצנרת או מי גשמים, שיטפונות ועוד עלולים להתרחש הצפות בדירות או בבתים, הגורמים נזק כבד למבנה ולרכוש. מים בדירה

איתור נזילות במצלמה טרמית אדלר איטום
מידע מקצועי
מה היתרונות של איתור נזילות במצלמה טרמית

נזילות של מים במבנים עלולים לגרור אחריהם נזקים חמורים. אחת השיטות היעילות לאיתור מקור הנזילות הינו שימוש בצילום תרמי על מנת לאתר את הנזילות מבלי

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!