הכן את ביתך לחורף עם איטום מרתף 

בכל שנה חודשי החורף באים אלינו כאילו בהפתעה. אנחנו ממשיכים בימי הסתיו לעשות הכול כרגיל ושוכחים שעם הגיע החורף מתחילות הבעיות הקשורות בנזילות וחדירת מים. במקרים רבים, אנחנו נזכרים לטפל בבעיות רק כאשר הן צומחות לממדים גדולים יותר, אז תיקון התקלה יכול להיות כבר יקר הרבה יותר. ישנם מקומות בבית שבהם הסיכוי לבעיות בחורף הוא גדול יותר. לדוגמא: בבתים בהם יש מרתף מתחת לאדמה, הסיכוי לחדירת מים גדולה יותר משום שמי הגשמים מחלחלים לאדמה וכאשר איטום מרתף לא התבצע כמו שצריך, המים יכולים לחדור פנימה לקירות המרתף ואפילו פנימה אל תוך החדר ולגרום לנזקים כבדים לרכוש, ולנזקים סביבתיים ובריאותיים.

כיצד מתגוננים מפני חדירת מים למרתף?

הפתרון הטוב ביותר לבעיית חדירת המים למרתף הוא פשוט להתכונן אליו מראש – עוד לפני שחדירת המים מתחילה. כאשר החורף מתקרב ואתם חוששים מפני חדירת מים, יש להזמין יועץ איטום שייתן את חוות דעתו המקצועית לגבי מצב האיטום של המרתף. אם על פי דבריו של יועץ האיטום יש צורך בביצוע עבודות איטום נוספות, כדאי מאוד שלא להתמהמה ולקרוא לחברה המתמחה באיטום מרתפים בכדי שתעשה את העבודה עוד לפני שהמצב יהיה גרוע יותר. כאשר האיטום נעשה כמו שצריך אתם יכולים להיות רגועים שהמרתף מוגן לחלוטין מחדירת מים, ותוכלו לאחסן בו אפילו דברים שידועים כרגישים למגע עם מים. 

איטום מרתף – רק על ידי הטובים ביותר!

אם חשוב לכם שהעבודה תתבצע על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר כך שתוכלו להיות רגועים שלא יחדרו מים אל מרתף הבית, כדאי שתכירו את חברה אדלר איטום. החברה מספקת מגוון של פתרונות מקיפים בתחום האיטום, ונחשבת לאחת החברות המובילות בישראל בתחום. חברת אדלר איטום ושיקום מבנים בע"מ מחזיקה באנשי המקצוע המנוסים ביותר בתחומם, אשר מאחוריהם פרויקטים רבים בתחום האיטום כולל מקרים רבים של איטום מרתף. החברה חרטה על דגלה להעניק לכלל לקוחותיה את השירות המקצועי והטוב ביותר, לספק ללקוח את העבודה האיכותית ביותר תוך שימוש עם חומרי האיטום האיכותיים ביותר הקיימים כיום בשוק.

מאמרים נוספים

אדלר איטום מקלטים איתור רטיבות צילום תרמי
מידע מקצועי
עלות איטום מרתף

אחד הדברים החשובים ביותר לשמירה על שלמות מבנה הוא נושא האיטום. חדירה של מים אל תוך מבנה היא לא רק בעיה אסתטית, אלא דבר שיכול

אדלר איטום מקלטים איתור רטיבות צילום תרמי
מידע מקצועי
למה להשתמש בשירותיו של יועץ איטום

אחד הדברים החשובים ביותר עבור תקינותו של מבנה היא הדאגה לכך שיהיה אטום לחדירת מים. בין אם מדבור על איטום מרתף, בית פרטי, חניון או

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!