יועץ איטום

אדלר-חברת איטום ושיקום מבנים בע”מ, הינה חברת איטום מקצועית המספקת מגוון רחב של שירותי עבודות איטום ושיקום מבנים. שירותי החברה מיועדים גם לסקטור הפרטי, לרבות, לקוחות פרטיים, וועדי בתים, בעלי נכסים וכדומה, וגם לסקטור המקצועי בענף הבנייה בישראל הכולל בין היתר: חברות בניה, קבלני איטום, יועץ איטום, מהנדסים וכדומה.

אדלר עבודות איטום – כל השירותים שמומחה איטום יכול להעניק לכם במקום אחד! כחברה מובילה בתחום עבודות איטום ושיקום מבנים, חברת אדלר מעמידה לרשותכם את פתרונות האיטום והשיקום המיושמים באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בענף. שירותי החברה חולשים על כל שלבי התכנון, האבחון והייעוץ, והם משלבים בתוכם ביצוע עבודות איטום בפועל.
בין יתר שירותי החברה תוכלו למצוא:

• ייעוץ אבחון ותכנון בכל הנוגע לאיטום ושיקום מבנים
• איתור נזילות – הדמיה תרמית
• ביצוע עבודות איטום שלילי
• שיקומי בטון
• כל סוגי ההזרקות
• יישום מפרטי איטום ושיקום מורכבים

גילויי נזילות ואיטום מרתפים

שירותי ייעוץ איטום מקצועיים

לרשות החברה יש את כל הכלים, המערכות, הידע והניסיון הנדרש לצרכי טיפול בכשלים ונזקי מים במבנים, איתור נזילות מים, או לחילופין, למניעת כשלים ונזקי מים במבנים. בכל אחת מעבודות האיטום והשיקום המיושמות על ידי החברה, נלקחים בחשבון מספר פרמטרים המשפיעים על תהליך העבודה, החל מעיון בתכניות המבנה ופרטי אלמנטים בבנין ועד להתייחסות נקודתית לתנאי הטמפרטורה והלחות באזור המטופל.
ההקפדה היתרה על כל הפרמטרים הנלווים לביצוע עבודות השיקום והאיטום, בשילוב הידע, הניסיון והמערכות הטכנולוגיות המתקדמות העומדות לרשות אדלר-חברת איטום ושיקום מבנים, הם אלו המעניקים ללקוחות החברה את הפתרון המקצועי, הראוי והמתבקש ביותר.

אדלר – מומחה איטום ושיקום מבנים לרשותך! שיטות העבודה המתקדמות המיושמות על ידי החברה, מנוהלות בהתאם לתהליכי עבודה תקניים, מקצועיים ויסודיים המשלבים בין כל שלבי התכנון, האבחון והייעוץ לבין שלב יישום העבודות בפועל. במקביל, החברה מקפידה על שלב הכנת השטח המיועד לטיפול או מניעה, וזאת כחלק בלתי נפרד מיישום שירותיה המקצועיים.
כל שירותי החברה מנוהלים על ידי יועץ איטום בכיר וצוות מומחה איטום הפועל בהתאם לבעיות ונקודות הכשל בשטח, והם מיועדים גם לצורך הטמעת פתרונות לכשלים במבנים וגם לצרכי מניעת כשלים במבנים. כמו כן, שירותי החברה מיועדים לצרכי התמודדות עם נזקי מים בזמן אמת בכל אחד מהמקרים הבאים: חדירת מי תהום, צנרת חודרת, סדקים בבטון, עליה קפילרית ועוד.

אדלר – יועץ איטום בכיר לענף הבנייה

כחלק בלתי נפרד מהיצע השירותים המקצועיים המוצעים לכם על ידי חברת אדלר-איטום ושיקום מבנים, תוכלו ליהנות גם משירותי יועץ איטום המיועדים לכלל העוסקים בענף הבנייה, לרבות, לקוחות פרטיים המצויים בהליכי בנייה או שיפוץ, חברות בניה, קבלני איטום, בעלי נכסים, מהנדסים וכדומה. שירותי הייעוץ מתמקדים בתכנון מערכות איטום מבנים חדשים או למבנים קיימים, והם מותאמים לכל דרישות התקן המחמירות ביותר בענף הבנייה והתשתיות.

אדלר – מחויבים לשירות! מערך השירות העומד לרשות לקוחות החברה מורכב מאנשי מקצוע מנוסים, מיומנים ובעלי הסמכה המחזיקים בתעודת “אוטם מורשה” מטעם מכון התקנים ותעודות הסמכה נוספות מחו”ל. צוותים אלו מנוהלים בראשותו של עמית אדלר, מומחה איטום ובעל ידע מעמיק בכל הנוגע לתפעול מערכות טכנולוגיה מתקדמות בענף האיטום.

ראו גם: איתור נזילות במצלמה טרמית | איטום גגות

בין לקוחותינו

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!