למה להשתמש בשירותיו של יועץ איטום

אחד הדברים החשובים ביותר עבור תקינותו של מבנה היא הדאגה לכך שיהיה אטום לחדירת מים. בין אם מדבור על איטום מרתף, בית פרטי, חניון או כל מבנה אחר, תהליך האיטום אמור להתבצע עוד בשלב הבנייה, בכדי לוודא שמים לא יחדרו למבנה. אמנם, במקרים רבים תוכלו למצוא בניינים ובתים, בעיקר כאלה ישנים שעבודת האיטום נעשתה בהם לפני שנים רבות בהם האיטום לוקה בחסר. גם בבניינים ובתים חדשים מתגלים לא פעם ליקויי איטום הגורמים לחדירה של מים ויוצרים רטיבות בקירות. מלאכת האיטום נעשית בעזרת שלל חומרים מיוחדים הנועדו לבצע איטום, כאשר במקומות מועדים יותר לרטיבות כמו חדרי שירותים ואמבטיה מתבצע איטום מאסיבי יותר.

מהו יועץ איטום ומתי צריך אותו?

למעשה, במקרים רבים גם כאשר מדובר על מבנים חדשים הקבלן שבנה את המבנה מנסה להתנער מאחריות, ולגלגל את האשמה לליקויי האיטום ממנו והלאה. לא פעם מדובר על מריבות וויכוחים שיכולים גם להגיע אל בית המשפט, מאחר והתיקון של הליקויים יכול להיות משהו שיעלה לא מעט כסף. במקרים כאלה יש צורך בשירותיו של יועץ איטום, אשר מחזיק בניסיון מקצועי וותק רב בתחום האיטום, שיוכל לסייע ולהגיד מהי הבעיה הגורמת לכך שהאיטום אינו מספק, וממילא גם מי נושא באחריות לליקוי.

כיצד יודעים אל מי לפנות לייעוץ בנושא איטום?

במקרים רבים מדובר על דברים שקשה מאוד להגיע בהם אל ההכרעה מהו בדיוק הליקוי שגורם למים לחדור, ויש צורך בלא מעט ניסיון בתוספת מכשור מיוחד בכדי להגיע אל שורש הבעיה. ולכן, כאשר אתם זקוקים לשירותיו של יועץ איטום, כדאי מאוד לחפש איש מקצוע המחזיק בניסיון רב הנובע מעבודה של שנים רבות בתחום, המחזיק אצלו את מיטב המכשור המתקדם ביותר המאפשר לו לבצע את הבדיקות בצורה יעילה ומהירה. חברת אדלר איטום ושיקום מבנים בע"מ היא אחת החברות המובילות בישראל בתחום האיטום, המחזיקה בצוות עובדים מקצועי ובעל ניסיון, המספקת שירותי ייעוץ בנושא איטום למגוון רחב של סיטואציות, והיא תשלח עבורכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר לייעוץ עבור ליקויי האיטום בהם נתקלם.

מאמרים נוספים

אדלר איטום מבנים איתור נזילות מים
מידע מקצועי
הכן את ביתך לחורף עם איטום מרתף 

בכל שנה חודשי החורף באים אלינו כאילו בהפתעה. אנחנו ממשיכים בימי הסתיו לעשות הכול כרגיל ושוכחים שעם הגיע החורף מתחילות הבעיות הקשורות בנזילות וחדירת מים.

אדלר איטום מקלטים איתור רטיבות צילום תרמי
מידע מקצועי
עלות איטום מרתף

אחד הדברים החשובים ביותר לשמירה על שלמות מבנה הוא נושא האיטום. חדירה של מים אל תוך מבנה היא לא רק בעיה אסתטית, אלא דבר שיכול

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!