למי פונים במקרה של עבודת איטום לקויה?

אחד הדברים הפחות נעימים שיכולים לקרות בכל בית, היא נזילה ורטיבות שבוקעת מן התקרה או הקירות. אולם, בדרך כלל לא מדובר על משהו שאמור לקרות – אם עבודות האיטום נעשו כמו שצריך, במרבית המקרים לא אמורה להיות רטיבות בקירות. עם זאת, ישנם מקומות בהם מתבצעת עבודת איטום לקויה כפועל יוצא מחוסר הקפדה או תשומת לב מצד הקבלן האחראי על האיטום, או בגלל שימוש בחומרים לא איכותיים עבור איטום המבנ. במקרים כאלה, מלבד הרטיבות יכולים להיגרם גם נזקים לרכוש ולתשתיות חשובות נוספות, שיכולים להסתכם בנזקים של אלפי שקלים. עבודת איטום לא מסתכמות בחדרים בהם נעשה שימוש במים כמו חדרי מקלחת, אלא צריכה להתבצע בכל החדרים וכוללת גם איטום מרתף וכלל חדרי הבית.

אז אל מי יש לפנות במקרה של עבודת איטום לקויה?

במקרה ונכנסתם אל דירה חדשה, כדאי שתדעו שישנה תקופת אחריות עליה הקבלן מחויב לשמור על פי חוק, ולתקן נזקים שהתגלו כתוצאה מעבודה לקויה שלו. עם זאת, לא תופתעו לגלות שבמקרים רבים הקבלן ינסה להתחמק ולהסביר לכם כי הבעיה אינה קשורה אליו, והוא ביצע את העבודה כמו שצריך. ולכן, כדאי מאוד לפנות אל יועץ איטום עוד לפני שאתם פונים אל הקבלן, בשביל שיוכל לבחון את המקום ולהסביר לכם כיצד לפנות אל הקבלן ולהוכיח לו שמדובר על כשל שקשור אליו, כך שהוא יצטרך לטפל בבעיה על חשבונו.

כיצד בוחרים יועץ איטום עבור בדיקת הרטיבות?

כאשר אתם מחפשים יועץ איטום לבדיקה של הבעיה אצלכם, כדאי שתפנו אל יועץ המחזיק בידע ובניסיון הנדרש בשביל לבצע את הבדיקה כמו שצריך, ולהביא לכם את התוצאות שאתם צריכים בצורה מפורטת וברורה. אדלר איטום היא חברה שמספקת שירותי ייעוץ בנושא איטום מבנים, והיא מחזיקה בידע ובניסיון הדרוש בשביל לייעץ לכם לגבי כל תקלה או בעיה הקשורה בתחום האיטום, ולהוציא עבורכם דו"ח מפורט הכולל את הליקויים הקיימים באיטום המבנה, בו תוכלו להשתמש אל מול הקבלן, או לתקן את הליקויים באמצעות אנשי החברה במקרה בו הסתיימה תקופת האחריות על המבנה.

מאמרים נוספים

אדלר איטום מבנים איתור נזילות מים
מידע מקצועי
הכן את ביתך לחורף עם איטום מרתף 

בכל שנה חודשי החורף באים אלינו כאילו בהפתעה. אנחנו ממשיכים בימי הסתיו לעשות הכול כרגיל ושוכחים שעם הגיע החורף מתחילות הבעיות הקשורות בנזילות וחדירת מים.

אדלר איטום מקלטים איתור רטיבות צילום תרמי
מידע מקצועי
עלות איטום מרתף

אחד הדברים החשובים ביותר לשמירה על שלמות מבנה הוא נושא האיטום. חדירה של מים אל תוך מבנה היא לא רק בעיה אסתטית, אלא דבר שיכול

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!