מידע מעמיק על איטום מבנים

מים הם משאב טבעי המקיים חיים. זה גם הגורם השכיח ביותר לנזק לרכוש בעולם. הבעיה עם מים היא שהם יכולים לחדור למבנים דרך פתחים כמו חלונות, דלתות וסדקים בקירות. לאחר מכן, המים יגרמו נזק מבני למבנה על ידי החלשת יסודותיו או יצירת קצר במערכות החשמל. ניתן למנוע זאת על פנייה ליועץ איטום וידי איטום פתחים אלו עם איטום, שפכטל או חומרי איטום אחרים.

מה זה איטום מבנים?

איטום מבנים מפני חדירת מים הוא היבט חשוב מאוד בבנייה. חשוב שהמבנה יאטום כראוי כדי להבטיח שהוא יוכל להרחיק מים. ישנם מספר היבטים שונים לאיטום בניין מפני חדירת מים. אחד ההיבטים החשובים ביותר הוא לוודא שהחלונות אטומים היטב כדי שלא יכנסו דרכם מים. כמו כן, חשוב לוודא שכל הסדקים והחורים בקירות אטומים כך שלא יוכלו להכניס גם מים. היבט נוסף של איטום מבנים מפני חדירת מים הוא הקפדה על איטום כל הדלתות והכניסות כך שגם דרכם לא יוכלו להיכנס מים למבנה.

מים הם הגורם מספר אחת לנזק למבנים. זה יכול להיות בעיה גדולה עבור מבנים מסחריים, אבל זה יכול להיות גם סיכון עבור בתי מגורים. איטום מבנה מפני חדירת מים יכול לסייע בהפחתת הסיכון לנזקי מים ולחסוך כסף בתיקונים יקרים.

ישנן דרכים רבות לאטום בניין מחדירת מים, אך אחת הפופולריות ביותר היא שימוש בקרום אטום שמכסה את משטח הקיר החיצוני כולו או חלקו. ממברנה זו תיצור מחסום אוויר על ידי חסימת כל לחות מלהיכנס פנימה וגם תמנע מכל לחות לצאת החוצה.

תהליך איטום מבנים

השימוש בבטון בבניית מבנים הוביל למספר בעיות כמו בעיות חדירת מים. איטום המבנה מפני חדירת מים הוא פתרון נפוץ לבעיות אלו. מים ועובש הם שניים מהגורמים העיקריים לריקבון מבנים. איטום מבנה מפני חדירת מים הוא הדרך הטובה ביותר למנוע בעיות אלו.אנו משתמשים במגוון מצלמות טרמיות על מנת לאתר נזילות.

איטום בניין מפני חדירת מים אינו קל כמו שזה נשמע. זה דורש שימוש בחומרים וטכניקות מיוחדים שיכולים להיות יקרים במונחים של זמן וכסף. איטום מבנים מפני חדירת מים הוא משימה מאתגרת. ישנם גורמים רבים התורמים להצלחת האיטום. גורם מרכזי אחד הוא חומר הבניין המשמש.איטום מבנים מפני חדירת מים היא משימה מאתגרת. ישנם גורמים רבים התורמים להצלחת האיטום. פנו עוד היום לאדלר איטום ואנו נדאג לספק לכם את שירותי האיטום הטובים ביותר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

איטום גגות
מידע מקצועי
איך לבחור קבלן איטום?

מאמר זה ידון בצעדים שיש לנקוט בבחירת קבלן איטום. כמו כן, הוא יספק מידע על מה לחפש בקבלן איטום וכיצד למצוא אחד שמתאים לך. חשוב

איטום כחלק מתהליך העבודה במהלך הבנייה
מידע מקצועי
איטום כחלק מתהליך העבודה במהלך הבנייה

בנייה של בית פרטי או של בניין זהו תהליך שלוקח זמן וכולל בתוכו שלבים שונים המלווים על ידי אנשי מקצוע שונים עד  לשלב אכלוסו של

איטום
מידע מקצועי
איך עושים איטום בהזרקה?

כל עבודות האיטום כבודם במקומם מונח, אבל יש עבודה אחת העולה על כולן – הן מבחינת רמת המקצועיות הנדרשת לביצועה והן מבחינת הציוד הדרוש –

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!