מתי צריך להזמין יועץ איטום?

אחד הדברים החשובים שכדאי לדאוג להם לפני שהם מזכירים לנו את עצמם, הוא נושא האיטום למבנה. מבנה שבו לא מתבצע איטום כראוי, יסבול בסבירות גבוהה מחדירת מים לקירות, אשר יגרמו לסכנה לשלמותו של המבנה ולסכנה בריאותית חמורה לשוהים בו. במקרים רבים, כאשר מתחילה רטיבות קשה מאוד לאתר את הגורם, וכך הבעיה הופכת להיות משהו שצריך להשקיע בו לא מעט זמן וכסף. אם בכל זאת הגעתם למצב שהמים חודרים לבית ואתם צריכים עזרה, כדאי לפנות בהקדם אל יועץ איטום אשר יידע לאתר את מקור הנזילה בכדי שתוכלו לטפל בה לפני שתהפוך להיות חמורה ויקרה יותר לתיקון.

יועץ איטום בזמן תכנון המבנה

השלב שבו מתגלות נזילות ודליפות הוא שלב שלא אמורים להגיע אליו. למעשה, כבר בזמן תכנון המבנה והקמתו יש לקרוא אל יועץ איטום שיסייע לוודא כי המבנה נאטם בצורה שתגן עליו למשך שנים רבות מפני חדירה של מים. בדרך כלל בשלב הבנייה עצמו יועץ האיטום נדרש להגיע אל אתר הבנייה רק במקרים חריגים יותר כמו מקרים שבהם מתעוררות שאלות ובעיות הדורשת חוות דעת מקצועית. למעשה, כאשר המבנה מתוכנן ונבנה בליווי צמוד של יועץ איטום מקצועי היודע את העבודה, הסבירות לדליפות ובעיות הקשורות לנזילות בעתיד יורדת בצורה משמעותית מאוד.

כמה עולה להזמין יועץ איטום?

קשה מאוד לתת סכום מדויק עבור הזמנה של יועץ איטום. לעיתים מדובר על בדיקה קטנה שהוא יצטרך לבצע שתיקח לו זמן קצר, ולעיתים מדובר על פרויקט רציני שיעלה מטבע הדברים הרבה יותר כסף. ועל כן, כדאי מאוד לוודא שאתם בוחרים ביועץ איטום מקצועי ואמין, אשר יבצע את העבודה בצורה היעילה והמדויקת ביותר וייתן לכם את חוות דעתו המקצועית בצורה מפורטת וברורה. חברת אדלר איטום ושיקום מבנים בע"מ הינה אחת החברות המובילות בישראל בתחום האיטום, והיא מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של שירותים בתחום האיטום ושיקום המבנים. בין עובדי החברה יועצי איטום מהשורה הראשונה בתחום, אשר מחזיקים בידע ובניסיון רב בתחום. אז אם אתם זקוקים ליועץ איטום עבור איטום מרתף או כל סיבה אחרת – חברת אדלר איטום ושיקום מבנים בע"מ היא הכתובת עבורכם.

מאמרים נוספים

אדלר איטום מבנים איתור נזילות מים
מידע מקצועי
הכן את ביתך לחורף עם איטום מרתף 

בכל שנה חודשי החורף באים אלינו כאילו בהפתעה. אנחנו ממשיכים בימי הסתיו לעשות הכול כרגיל ושוכחים שעם הגיע החורף מתחילות הבעיות הקשורות בנזילות וחדירת מים.

אדלר איטום מקלטים איתור רטיבות צילום תרמי
מידע מקצועי
עלות איטום מרתף

אחד הדברים החשובים ביותר לשמירה על שלמות מבנה הוא נושא האיטום. חדירה של מים אל תוך מבנה היא לא רק בעיה אסתטית, אלא דבר שיכול

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!