נזקי מים – איך להימנע?

בעת ביטוח הדירה או המשרד חשוב לזכור לבטח כנגד נזקי מים. נזקי מים, נזילות ורטיבות, הן אחת מהתלונות הנפוצות ביותר בנזקי רכוש. גם אתם סובלים מרטיבות ונזילות חוזרות בבית. אנחנו באדלר איטום מומחים באיטום ושיקום מבנים. איתור נזילות במצלמה תרמית היא חלק מהיום יום שלנו אבל הרבה לפני שאתם זקוקים לנו או סובלים מנזקי מים אספנו עבורכם מספר טיפים ראשוניים בנושא נזקי מים – איך להימנע?

טיימינג נכון זה הכל

זוכרים את הרטיבות מחורף שעבר , כבר בקיץ חשבו על נזקי מים – איך להימנע? הקיץ הוא הזמן הנכון להכין את הבית לחורף. איטום הוא בהחלט עניין של היערכות מראש. חשוב מאוד לא לחכות לגשמים, אנו ממליצים ליקרים לנו להכין את הבית כבר בעונה החמה. בדרך כלל בזמן החורף יורדים גשמים לעיתים תכופות מורכב מאוד לייבש את הקירות הרטובים ולטפס על גגות ומרזבים. דווקא הקיץ היא העונה הנכונה

חשמל ומים הם מתכון לאסון.

רטיבות ונזילות בקרבת שקעים, מתגים או צנרת חשמל הן פוטינציאל אדיר לאסון נורא. השילוב בין מים וחשמל  הוא מתכון לאסון, סכנת חיים אמיתית. באדלר איטום ממליצים כבר לפני עונת הגשמים, לבדוק את תקינות ממסר הפחת בלוח החשמל בבית . תקלה נפוצה מאוד במערכות גשם סוערות היא חדירת מי גשמים דרך מערכת דוד החשמל ועד למפסק הדוד בבית. במקרה כזה יש למהר ולנתק את המפסק האחראי בארון החשמל לקרוא לחשמלאי לטפל בתקלה במהרה.

 אדלר איטום – אוטמים מהלב ומהנשמה

אדלר איטום ושיקום מבנים בע”מ עוסקת באיטום ושיקום מבנים מכל הסוגים. כמומחים לאיטום אנו מקפידים על פרטי איטום ושיקום תקניים ובעלי תעודת "אוטם מורשה" רשמית ותיקנית. בין שירותינו,  איתור נזילות מים, שיקום מבנים, צילום תרמי, איתור רטיבות, איטום בהזרקה ושירותים נוספים.

מאמרים נוספים

אדלר איטום מבנים איתור נזילות מים
מידע מקצועי
הכן את ביתך לחורף עם איטום מרתף 

בכל שנה חודשי החורף באים אלינו כאילו בהפתעה. אנחנו ממשיכים בימי הסתיו לעשות הכול כרגיל ושוכחים שעם הגיע החורף מתחילות הבעיות הקשורות בנזילות וחדירת מים.

אדלר איטום מקלטים איתור רטיבות צילום תרמי
מידע מקצועי
עלות איטום מרתף

אחד הדברים החשובים ביותר לשמירה על שלמות מבנה הוא נושא האיטום. חדירה של מים אל תוך מבנה היא לא רק בעיה אסתטית, אלא דבר שיכול

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!