עלות איטום מרתף

אחד הדברים החשובים ביותר לשמירה על שלמות מבנה הוא נושא האיטום. חדירה של מים אל תוך מבנה היא לא רק בעיה אסתטית, אלא דבר שיכול לגרום לסכנת קריסה וסכנה בריאותית לשוהים במבנה. ולכן, עבודת האיטום צריכה להתבצע על ידי אנשי מקצוע מומחים שיבצעו איטום איכותי שימנע ממים לחדור אל תוך המבנה. כאשר מדובר על איטום מרתף, העבודה חשובה אפילו יותר. מדובר על מקום אשר חשוף לא רק למי גשמים, אלא גם לחדירה של מי תהום שעלולים לחלחל לקירות בהעדר של איטום יעיל. כמו כן, קרני השמש לא מגיעים אליו, ואינם מסייעים בייבוש המים החודרים.

איך אוטמים את המרתף?

איטום מרתף בצורה הרמטית מתבצע בשני חלקים עיקריים. החלק הראשון הוא איטום רצפת המרתף על ידי יריעות ביטומניות אותם מניחים על גבי בסיס הבטון. לאחר שהקבלן מסיים את הנחת היריעות, הוא מרתך אותם ואז אפשר להמשיך בבניה של הקירות. החלק השני הוא איטום הקירות. באיום קירות המרתף לא משתמשים עם יריעות כדי שלא יווצרו במקום כיסי אוויר, אלא בעזרת חומרי איטום מיוחדים. מלאכת האיטום מתבצעת רק לאחר בדיקה של יועץ איטום, הבודק שהאיטום יתאים בצורה מושלמת לנתוני השטח – דבר החשוב במיוחד כאשר מדובר על מרתף אשר טעויות באיטום שלו קשה מאוד לתקן לאחר מכן.

באיזה חומרי איטום משתמשים לאיטום קירות המרתף?

איטום של קירות מרתף נעשה באמצעות חומר דו רכיבי או חד רכיבי, בעלי עמידות כנגד מים. חומר דו רכיבי נחשב לחזק יותר, ויכול לעמוד גם בתנאי קור וחום קיצוניים. בכל מקרה, כאשר אתם באים לבחור קבלן איטום כדאי לבחור בבעל מקצוע בעל ניסיון, המחזיק בניסיון רב שיסייע לו לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר. חברת אדלר איטום ושיקום מבנים בע"מ הינה חברה מובילה בתחום האיטום, ומחזיקה באנשי המקצוע הטובים ביותר. הצוותים המקצועיים של החברה מחזיקים בניסיון רב בביצוע פרויקטים שונים של איטום, ובהם לא מעט פרויקטים של איטום מרתפים. אז אם אתם נדרשים לבצע איטום מרתף – אדלר איטום היא הכתובת עבורכם.

מאמרים נוספים

אדלר איטום מבנים איתור נזילות מים
מידע מקצועי
הכן את ביתך לחורף עם איטום מרתף 

בכל שנה חודשי החורף באים אלינו כאילו בהפתעה. אנחנו ממשיכים בימי הסתיו לעשות הכול כרגיל ושוכחים שעם הגיע החורף מתחילות הבעיות הקשורות בנזילות וחדירת מים.

אדלר איטום מקלטים איתור רטיבות צילום תרמי
מידע מקצועי
למה להשתמש בשירותיו של יועץ איטום

אחד הדברים החשובים ביותר עבור תקינותו של מבנה היא הדאגה לכך שיהיה אטום לחדירת מים. בין אם מדבור על איטום מרתף, בית פרטי, חניון או

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!