שיקום מבנים לשימור

שיקום מבנים לשימור

מה אדם שווה אם הוא לא מכיר את ההיסטוריה שלו? פעמים רבות לעבר יש משמעות כל כך אדירה על ההווה ועל העתיד עד שכל חברה צריכה לעשות כל מאמץ בכדי לשמר את העבר שלה ובכדי להכיר אותו.

לעבר יש השפעה על החברה שבה אנחנו חיים, על התרבות שלנו, על הכלכלה שלנו ועל האמונות של כל אזרח ואזרח בישראל.

קחו לדוגמא מושגים שכל ישראלי מכיר כמו מלחמת ששת הימים או המהפך ב-77′ ותבינו למה אנחנו מתכוונים. אך העבר הוא הרבה יותר מאשר רק רעיונות או אירועים אלא הוא פעמים רבות מתבטא גם במבנים פיזיים.

בישראל יש אלפי מבנים אשר צריכים לשמר אותם וזאת עקב החשיבות ההיסטורית האדירה שלהם לעם ישראל ולתרבות של המדינה. על רקע זה יש לציין כי הנושא של שיקום מבנים לשימור הוא חשוב ביותר, לפי חוק שימור מבנים. 

מדוע לא כל חברה יכולה לשקם מבנים לשימור?

עליכם להבין כי חוק שיקום מבנים לשימור הוא דבר המחייב מומחיות עצומה וממש לא כל בעל מקצוע יכול לבצע זאת. יש הבדל עצום בין שיפוץ של מבנה ובין שיקום המבנה. מדובר על עבודה שונה לחלוטין ולא ניתן להשוות בין השניים גם אם אנחנו מדברים על בניינים באותו גודל באותו מיקום.

על כן אם אתם מעוניינים לשקם מבנה אתם חייבים להבין כי כדאי לכם לפנות אך ורק אל חברה אשר ההתמחות שלה הוא שיקום מבנים ואשר יש לה ידע מעמיק בנושא הזה. רק כך תבטיחו שיקום איכותי אשר ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר שיש וללא כשלים או טעויות.

רוצים להתניע פרויקט של שיקום מבנים לשימור? שימו לב לתכנית שעל פיה עובדת חברת השיקום

שיקום מבנה

עליכם להבין כי חברה אשר שמה לה למטרה לבצע שיקום לפי חוק שימור מבנים, לא עובדת בחלל ריק. זה לא שהקבלן בחברה קם יום בהיר אחד ומחליט עכשיו אשקם את המבנה בצורה כזאת או בצורה אחרת. השיקום מבוסס על תכנית סדורה אשר חייבים להיצמד אליה ורק על פיה יש לעבוד.

על כן אנחנו חייבים לציין כי אתם צריכים לשים דגש עצום על התכנית הזאת ואתם צריכים להיות בטוחים כי היא תתוכנן בצורה הטובה ביותר שיש. עליכם לקחת בחשבון שככל שהתכנית תהיה יותר טובה כך השיקום יהיה ברמה יותר גבוהה וזאת בהנחה שאתם בוחרים חברת שיקום מומחית , כמו אדלר איטום  אשר יש לה ניסיון עשיר בתחום השיקום וידע מעמיק בנושא זה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

איטום מאגרי מים
מידע מקצועי
קבלן איטום

הטכנולגיה היא הדרך הקלה להתנהל בעולם של היום. החיים של כולנו מלאים בגאדג’טים קטנים וגדולים המשדרגים את החיים והופכים אותם לקלים – הטלפון החכם, מכונת

איטום גגות- הכן ביתך לחורף
מידע מקצועי
נזקי מים – איך להימנע?

בעת ביטוח הדירה או המשרד חשוב לזכור לבטח כנגד נזקי מים. נזקי מים, נזילות ורטיבות, הן אחת מהתלונות הנפוצות ביותר בנזקי רכוש. גם אתם סובלים

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!