צילום תרמי

נחשפתם לסימני רטיבות או עובש על גבי אחד מקירות המבנה? חשבונות המים שלכם “התנפחו” בתקופה האחרונה? סובלים מריח טחב לא מסובר בשטח המגורים? זה הזמן לשירות איתור נזילות באמצעות צילום תרמי המוצע על ידי חברתנו.

איתור נזילות במצלמה טרמית הינו שירות המיועד לצרכי איתור נזילות סמויות מהעין, והוא מיושם באמצעות מצלמה תרמית המיועדת גם לקירותיו החשופים של המבנה וגם למערכות הצנרת. צילום זה מיושם בטכנולוגיית אינפרא אדום, והוא נועד לאיתור מיקומו המדויק של מקור הנזילה. אנחנו בחברת אדלר-איטום ושיקום מבנים, עושים שימוש מוגבר במערכות צילום תרמי, וזאת כחלק משלבי האבחון המקדימים שלנו לקראת הליכי תכנון וביצוע עבודות איטום מכל סוג.

צילום תרמי

צילום תרמי והדמיה טרמית לאיתור נזילות

איתור נזילות מים באמצעות הדמיה תרמית, מהווה כיום את הדרך היעילה, החסכונית והמהירה ביותר לזיהוי כשלים בשטח. תוצאות הצילום התרמי מאפשרות לנו להרכיב הדמיה תרמית המספקת לנו תמונה ברורה ומדויקת יותר של השטח הנבדק, ומכאן ועד ליישום פתרון האיטום המתבקש והראוי, הדרך הינה קצרה יותר, מהירה יותר ולעיתים גם חסכונית יותר.

איתור הנזילות באמצעות צילום תרמי, הינה פעולה המומלצת לכל אחד ואחת מכם המתמודד עם נזקי מים ממקור לא ידוע. כמו כן, הפעולה מומלצת לרוכשי דירות יד שנייה, וזאת לצרכי בדיקת מערכות הצנרת בשטח הדירה. אנחנו בחברת “אדלר – איטום ושיקום מבנים“, מעמידים לרשותכם את מערכות הציוד המתקדמות ביותר בענף, דבר המאפשר גם לכם ליהנות מתוצאות מדויקות יותר בנוגע לאיתור נזילות וכשלי איטום. אם אתם מעוניינים לטפל בצורה יסודית בנושא של נזילת מים ורטיבות, איתור נזילות במצלמה טרמית זאת בהחלט אופציה שכדאי לקחת בחשבון.

הידע המקצועי העומד לרשותנו בשילוב המערכות המתקדמות בהן אנו עושים שימוש, הוא זה המאפשר לנו להעמיד לרשות לקוחותינו את היצע הפתרונות המתקדמים והאיכותיים ביותר בענף האיטום. צרו עימנו קשר עם יועץ איטום עוד היום וגם אתם תוכלו ליהנות מכל היתרונות המקצועיים שלנו!

בין לקוחותינו

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!