איטום בהזרקה

אנחנו בחברת אדלר – איטום גגות ושיקום מבנים, מתמחים בביצוע כל סוגי ההזרקות, וזאת כחלק מהיצע הפתרונות המקצועיים שלנו המיועדים למניעת כשלים במבנים, או לחילופין, כפתרון לבעיות איטום שלילי ונזקי מים.

תיקוני איטום בהזרקה הינה פעולה מקצועית המיושמת על ידינו בהתאם לאופי הבעיה ונקודות הכשל בשטח, כאשר מפרטי האיטום באמצעותם אנו מיישמים את עבודות איטום לקוחים היישר מחזית הטכנולוגיה והם כוללים בין היתר את כל סוגי ההזרקות לבטון, לרבות, הזרקות אקריליות, פולימר וצמנט.

ברוב המקרים, איטום בהזרקה הינה פעולה המיושמת כפתרון כולל לאיטום שלילי (חדירת מים למבנה) במבנים תת קרקעיים כגון: חניונים, מרתפים, מקלטים, פירי מעליות וכדומה, או לחילופין, בכל מבנה בו קיים צורך להטמיע את הפתרון מבפנים, וזאת בשל גישה מוגבלת אל מקום חדירת המים מבחוץ. יחד עם זאת, איטום בהזרקה מהווה פתרון פונקציונאלי לסדקים הנוצרים בקירות המבנה, לבעיות מי תהום, לצרכי ייצוב הקרקע ועוד.

איטום בהזרקה

אדלר – סיירת מובחרת לביצוע עבודות איטום בהזרקה

כחברה מובילה בתחומה, אנחנו ב-אדלר איטום ושיקום מבנים, מקפידים לבצע את עבודות האיטום בהזרקה בהתאם לתהליכי עבודה תקניים, מקצועיים ויסודיים, וזאת על מנת להעמיד לרשות כל אחד ואחת מלקוחותינו את הפתרון האופטימאלי ביותר לבעיית האיטום עימה הוא מתמודד.

תהליכי העבודה שלנו משלבים בתוכם שלושה פרמטרים מקצועיים:

1. אבחון הבעיה באמצעות מערכות הדמיה תרמיות, צילום תרמי
2. התאמת הפתרון בהתאם לממצאי האבחון ונקודות הכשל בשטח
3. יישום הפתרון באמצעות טכנולוגיות מתקדמות

המערכות הטכנולוגיות בהן אנו עושים שימוש, מאפשרים לנו להגיע למקורות חדירת המים לתוך המבנה, גם במקרים בהם לא מופיעים סימני רטיבות גלויים לעין רצוי לבצע איתור נזילות במצלמה טרמית. הידע המקצועי העומד לרשותנו בשילוב הטכנולוגיות המתקדמות בהן אנו עושים שימוש, הם אלו ההופכים אותו לסיירת מובחרת לביצוע כל סוגי ההזרקות.

בין לקוחותינו

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!