עבודות איטום בחברת אדלר

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

עבודות איטום

אנו בחברת אדלר איטום ושיקום מבנים בע”מ עוסקים בעבודות איטום על כל סוגיהן, שיקום מבנים ואיתור נזילות מים בבתים פרטיים, בתים משותפים, מבנים מסחריים. אנו מספקים שירותי איטום ושיקום בכל אתר נדרש החל מנזילה בדירת מגורים, איתור נזילות במבנים מסחריים וגם פרוייקטים לאומיים כמו איטום בהזרקות בפרויקט מנהרות הרכבת המהירה תל אביב ירושלים. אנו מאמינים כי תפקידו של יועץ איטום וחברת איטום מקצועיים היא לראות את הנולד ולבצע כל עבודת איטום עם מחשבה על הבוקר שאחרי הסערה. 

עבודות איטום מצילות חיים 

כקבלן איטום בחברת אדלר איטום ושיקום מבנים, המוביל אינספור פרויקטים קטנים וגדולים אני מבין כי עבודות איטום הן קריטיות להצלת חיים, לעיתים בקנה מידה לאומית בפרויקטים גדולים כמו איטום בהזרקות בפרויקט מנהרות הרכבת המהירה תל אביב ירושלים, ולעיתים בקנה מידה קטן כאשר אנו מבצעים איטום רצפת מרתף בבית פרטי. 

מה היא הכוונה עבודות איטום? 

עולם האיטום מופרד למספר תחומים שונים:

  • עבודות איטום תת קרקעייים למניעת חדירת מים מהקרקע סביב המבנה אל תוך המבנה. מקור המים החודרים למבנה הן בדרך כלל מי גשם או מי תהום. 
  • איטום מבנים למניעת חדירת מי גשם לכל אורך המבנה כאשר ישנו מפגש עם חזיתות כולל גגות וקירות מרפסות המתרטבים ממי הגשמים. 
  • איטום מאגרי מים 
  • איטום פנימי בשטח המבנה, בדרך כלל למניעת רטיבות שמקורה בצינורות מים במטבחים או חדרי רחצה לחדרים סמוכים, והעברה אופקית לקיר צמוד. 

איתור נזילות ועבודות איטום בבתים משותפים

בעיית הרטיבות בבתים משותפים היא בעיה נפוצה ומאוד לא נעימה. מדינת ישראל דאגה להגן בחוק את הנושא ועל פי חוק המקרקעין התשכ"ט-1969 ועד הבית המשותף אחראי למניעת מעבר רטיבות מהגג ומהקירות החיצוניים לדירות, וכל בעליה של מרפסת פתוחה אחראי למניעת מעברי רטיבות מהמרפסת שלו אל דירת השכן שמתחתיה. אנחנו באדלר איטום ושיקום מבנים מבצעים מגוון רחב של עבודות איטום באמצעות טכנולוגיות סופר מתקדמות ושימוש בכלים חדישים כמו הדמיות ומצלמות תרמיות. וכן את כל סוגי ההזרקות כנגד חדירות מים למבנה (כולל מי תהום, כולל מנהרות).