איטום רצפת מרתף

לאיטום מרתף יש משמעות סופר חשובה. זה הרבה יותר מנזק לקירות. נזילות מים במיוחד במרתף הבית הן פוטינציאל אדיר לאסון נורא. השילוב בין מים וחשמל הוא מתכון לאסון, סכנת חיים אמיתית. אנשים רבים לא מבינים כמה חשוב תהליך  איטום רצפת מרתף כבר בשלב הבנייה ובתחזוקת הבית השוטפת. מתכוננים לחורף? חושבים על שיפוץ הבית? יש לכם מרתף?  אנחנו בחברת אדלר איטום ושיקום מבנים בע”מ עוסקים באיטום על כל סוגיו, שיקום מבנים ואיתור נזילות מים. אספנו עבורכם כמה סיבות לקפוץ למרתף. 

איטום רצפת מרתף – עדיף מאוחר מעולם לא

תפקידו של קבלן איטום מקצועי הוא לבצע איטום בקירות הבית החיצוניים ולבצע איטום שלילי. איטום שלילי הוא איטום לשמירה על הקירות הפנימיים ומבוצע בדרך כלל למטרת איטום רצפת מרתף בחניונים תת קרקעיים, מאגרי מים, מקלטים, בריכות, ולעיתים גם בדירות ונכסים שנמצאים בקומות גבוהות של הבניין. איטום זה מגן על הקירות מנזקי מים ושומר על המבנה יבש במקרים בהם לא ניתן להגיע פיזית לצד החיצוני של המבנה. 

איטום רצפת מרתף – כיצד נכון לבצע?  

לצורכי איטום רצפת מרתף יש לבצע איטום שלילי בדרך כלל  בשיטת איטום בהזרקה. שיטה זו משתמשים במתקני לחץ שבתוכם חומר מוקצף שאותו מזריקים לנקודות קריטיות בקירות הפנימיים של החלל. ההזרקה יוצרת פעילות של החומר שבסופה נוצרת שכבה אוטמת מסביב פתחים, סדקים ומקומות רגישים נוספים. ישנה שיטת איטום שלילי נוספת באמצעות מריחת חומר אוטם במקומות שבהם יש סדקים, כיסים, כיסי אוויר ורווח מסיבות שונות. בשתי השיטות יש לעבוד עם חומרים איכותיים, עמידים ומקצועיים שיבטיחו תוצאות אפקטיביות ואטימה מלאה

איטום רצפת מרתף – רק עם אדלר איטום. 

אנו בחברת אדלר איטום ושיקום מבנים בע”מ עוסקים באיטום על כל סוגיו, שיקום מבנים ואיתור נזילות מים בבתים פרטיים, בתים משותפים, מבנים מסחריים. אנו מספקים שירותי איטום ושיקום בכל אתר נדרש החל מנזילה בדירת מגורים, איתור נזילות במבנים מסחריים וגם פרוייקטים לאומיים כמו איטום בהזרקות בפרויקט מנהרות הרכבת המהירה תל אביב ירושלים. 

עכשיו זה הזמן לאטום את המרתף!

מאמרים נוספים

אדלר איטום מבנים איתור נזילות מים
מידע מקצועי
הכן את ביתך לחורף עם איטום מרתף 

בכל שנה חודשי החורף באים אלינו כאילו בהפתעה. אנחנו ממשיכים בימי הסתיו לעשות הכול כרגיל ושוכחים שעם הגיע החורף מתחילות הבעיות הקשורות בנזילות וחדירת מים.

אדלר איטום מקלטים איתור רטיבות צילום תרמי
מידע מקצועי
עלות איטום מרתף

אחד הדברים החשובים ביותר לשמירה על שלמות מבנה הוא נושא האיטום. חדירה של מים אל תוך מבנה היא לא רק בעיה אסתטית, אלא דבר שיכול

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!