איתור רטיבות

זה החלק החשוב ביותר כשניגשים לפתור הבעיה. והסיבה פשוטה:

למים יש את היכולת להטעות ובגדול. כתם הרטיבות יכול להופיע במקום אחד בעוד מקור חדירת המים נמצא בצד אחר של הגג, הקיר, התקרה או הרצפה. מכאן החשיבות העליונה שאנחנו מייחסים לאיתור הרטיבות בבית. ואז נשאלת השאלה המתבקשת: איך בודקים רטיבות בקיר ומאתרים את המקור בדיוק של ס"מ בודד? התשובה פשוטה:

איתור נזילות במצלמה טרמית אדלר איטום

מצלמה תרמית לאיתור רטיבות ונזילות

כדי לתת ללקוחותינו את השירות המדוייק, המקצועי והמהימן ביותר אנחנו מקפידים להחזיק בציוד מתקדם כמו מצלמה טרמית לאיתור רטיבות שמסייעת לנו ע"י איתור מדוייק של מקור המים ולטפל בגורם ולא רק בסימפטום. והיתרונות מהם נהנים לקוחותינו עצומים:

ויש עוד כמה יתרונות חשובים שאנחנו מביאים איתנו לכל עבודת איטום

לוחות זמנים ודיוק

הדבר הכי שנוא על לקוחות, ובצדק, היא הצורך להמתין לקבלן שיבוא לבצע את העבודה. וכולנו מכירים את הסיפורים והתירוצים. לא אצלנו! שעה זו שעה ומילה זו מילה. ההקפדה על דיוק ממשיכה גם בעבודה עצמה. דיוק באיתור התקלה, בבחירת חומרי האיטום ובביצוע עצמו.

חומרי גלם

כן, רבים עוד משתמשים בחומרים הקלסיים כמו זפת (חמה או קרה). נכון, לעיתים זפת נותנת תשובה מספקת אבל… העולם התקדם ויש כיום חומרי איטום הרבה יותר יעילים שמאפשרים לתת את התשובה הנכונה לכל תקלה. מומחיות באיטום חייבת היכרות מעשית עם כל אותם חומרים, התעדכנות מתמדת ובעיקר, רכישת ניסיון ביישומם.

ידע והכשרה

עמית אדלר הוא קבלן איטום, הבעלים, מנהל החברה והרוח החיה בעסק הוא הנדסאי בניין בהכשרתו, מורשה מכון התקנים לאיטום, בעל התמחות בחומרים מיוחדים, בוגר השתלמויות וקורסים לימודי איטום בגרמניה ובבלגיה ומומחה מס' אחת באיתור רטיבות.

בטיחות ואחריות

אנחנו מחזיקים בביטוח מקצועי שמבטיח כיסוי מלא לכל נזק במידה ויגרם. לכן, כל שלב בעבודה מתועד ומצולם. כך באפשרותך לראות את הנזק אם חלילה וחס נוצר כזה במהלך העבודה, כמו גם את תהליך איתור הרטיבות, את העבודה שבוצעה לחיסולו ואת התוצאה הסופית.  

לאיתור רטיבות בבית, לאיתור רטיבות בעזרת מצלמה תרמית, איטום נזילות ושיקום מבנים.

כל שעליך לעשות הוא להתקשר למומחה האיטום עמית אדלר

054-8994149

או להשאיר פרטים ואני אחזור אליך בהקדם

adler.itum@gmail.com

בין לקוחותינו
צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!