גילוי נזילות

גילוי נזילות. רואים את הנזק ולמרות זאת החלק הקשה ביותר בתהליך עבודות האיטום

בדיוק כך, זו ה"א-נורמליה" של המים שמקשה על גילוי נזילות מים בבית. רואים את הכתם השחור של עובש ורטיבות במקום אחד ובעצם מקור חדירת המים נמצא בכלל במקום אחר. כך לדוגמא נדרשנו לאיתור נזילות מים בגג מסויים ואז התברר שבעוד כתם הרטיבות מופיע בחדר הילדים, מקור חדירת המים היה בקטע הגג מעל לחדר השינה של ההורים. איך אנחנו מוצאים את מקור הרטיבות? הנה:

גילוי נזילות מים במצלמה תרמית

מדובר במצלמה מיוחדת לגילוי נזילות מים ורטיבויות שמסוגלת להצביע על מקור המים בדיוק של ס"מ בודד. מה שנקרא "על הסנטימטר". זו מצלמה שעולה עשרות אלפי ₪, לכן, רק למעט קבלני איטום כולל אותנו מחזיקים בציוד כזה. העובדה שאנחנו מסוגלים לאתר נזילות בצורה כל כך מדוייקת מבטיחה לך יתרונות חשובים הן ברמת עלות האיטום והן מבחינת איכות העבודה והתוצאה המתקבלת:

שיקום מבנה
איתור נזילות במצלמה טרמית אדלר איטום

רשימת היתרונות עוד לא הסתיימה

או.קיי. אז אנחנו מחזיקים בציוד המתקדם ביותר ומסתמן שאנחנו מקצוענים שיודעים את המלאכה. עדיין, יש עוד כמה יתרונות חשובים לא פחות שהיינו רוצים להציף בפניך ואשר ישלימו את התמונה – מי אנחנו ומדוע כדאי לך להזמין אותנו לגילוי נזילות מים ותיקונן:

שמעת פעם על קבלן שמגיע בזמן?

בלי תירוצים ובלי סיפורים מצוצים מהאצבע. שעה זו שעה ומילה זו מילה. רק ככה אפשר לנהל עסק בצורה מסודרת ונכונה ורק כך זוכים להמלצות מלקוחות מרוצים.

עם מאיזה חומר הכי נכון לאטום?

יש כאלה שעדיים תקועים בעידן הזפת. אולם העולם מתקדם, ומתפתח ויש כיום בעבודות האיטום גלריה מרשימה של חומרי איטום מותאמים לכל צורך ואפיון הנזילה או הרטיבות. זאת ועוד, לא רק שאנחנו שולטים בעולם החומרים החדשים אלא גם צברנו ניסיון אדיר ביישומם  מה שמבטיח תוצאה מעולה.  

ועם איזה רקורד אנחנו מגיעים אליך?

עמית אדלר, הבעלים ומנהל החברה הוא היחיד מבין קבלני האיטום ומנהלי חברות האיטום שמגיע עם רקורד מקצועי כל כך מרשים:  הנדסאי בניין בהכשרתו, מורשה מכון התקנים לאיטום, בעל התמחות בחומרים מיוחדים, בוגר השתלמויות וקורסים לימודי איטום בגרמניה ובבלגיה ומומחה מס' אחת באיתור נזילות בגג…. בבית… במקלט… במרתף

ומה לגבי האחריות?

כאן יש שתי תשובות. באחת, אנחנו אחראים לכל מה שאנחנו עושים ומגבים את המילים באחריות מלאה על החומר והעבודה. בשנייה, אנחנו מחזיקים בביטוח מקצועי שמבטיח כיסוי מלא לכל נזק במידה ויגרם.

לאיתור נזילות בבית, לאיתור נזילות

במצלמה תרמית, איטום ושיקום מבנים

כל שעליך לעשות הוא להתקשר

ישירות לעמית אדלר מנהל החברה

054-8994149

או להשאיר פרטים ואני אחזור אליך בהקדם

adler.itum@gmail.com

מניעת נזילות בבית גילוי נזילות

מבין לקוחותינו

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!