קבלן איטום

הטכנולגיה היא הדרך הקלה להתנהל בעולם של היום. החיים של כולנו מלאים בגאדג'טים קטנים וגדולים המשדרגים את החיים והופכים אותם לקלים – הטלפון החכם, מכונת הקפה והמכונית החכמה. גם כקבלן איטום חשוב להשאר מעודכן בעזרת טכנלוגיה חדישה לדוגמא אנו מבצעים איתור נזילות במצלמה תרמית חכמה המאפשרת איתור הנזילה בקלות ללא פגיעה מיותרת ברצפות או הקירות האחרים. השימוש במצלמה התרמית מאפשר חסכון אדיר בנזק משני כתוצאה מאיתור הנזילה כגון שבירת קירות והרמת רצפות. היעדר טיפול נכון ומדוייק במקור הנזילה מגדיל את הסיכוי שאותה נזילה תחזור גם בשנה הבאה.

קבלן איטום בשנות האלפיים

תפקידו של קבלן איטום הוא להישאר מעודכן בטכנלוגיה החדישה בתחום ובכך לחסוך עבודה מיותרת לו, לצוותו וחסכון גדול ללקוח. אנו בחברת אדלר איטום ושיקום מבנים בע”מ עוסקים באיטום על כל סוגיו, שיקום מבנים ואיתור נזילות מים בבתים פרטיים, בתים משותפים, מבנים מסחריים. רטיבות ונזילות הן הרבה יותר מנזק חיצוני לקירות הבית. רטיבת ונזילות בקרבת שקעים, מתגים או צנרת חשמל הן פוטינציאל אדיר לאסון נורא. השילוב בין מים וחשמל הוא מתכון לאסון, סכנת חיים אמיתית. באדלר איטום ממליצים כבר לפני עונת הגשמים, לבדוק את תקינות ממסר הפחת בלוח החשמל בבית. תקלה נפוצה מאוד במערכות גשם סוערות היא חדירת מי גשמים דרך מערכת דוד החשמל ועד למפסק הדוד בבית. במקרה כזה יש למהר ולנתק את המפסק האחראי בארון החשמל לקרוא לחשמלאי לטפל בתקלה במהרה. השימוש במצלמה תרמית מאפשר לקבלן איטום מקצועי  לאתר בקלות את מקור הנזילה ולהגן לעזור להפוך את הבית לבטוח יותר.

קבלן איטום עם תעודות

בחברת אדלר איטום ושיקום מבנים אנו מאמינים כבטיחות היא מעל הכל, תפקידנו הוא להקפיד על פרטי איטום ושיקום תקניים. בראש החברה עומד מר עמית אדלר קבלן איטום בעל וותק וניסיון רב בעולם האיטום. כמומחים לאיטום אנו מקפידים על פרטי איטום ושיקום תקניים ובעלי תעודת "אוטם מורשה" רשמית ותיקנית.

אנו מספקים שירותי איטום ושיקום בכל אתר נדרש החל מנזילה בדירת מגורים, איתור נזילות במבנים מסחריים וגם פרוייקטים לאומיים כמו איטום בהזרקות בפרויקט מנהרות הרכבת המהירה תל אביב ירושלים, איטום בהזרקות בפרויקט פיר שילוח הרכבת הקלה בתל אביב, איטום בהזרקות בפרויקט אגירה שאובה, משרד הביטחון ועוד. בין שירותינו,  איטום גגות, איתור נזילות מים, שיקום מבנים, צילום תרמי, איתור רטיבות, איטום בהזרקה ושירותים נוספים בתחום.

מאמרים נוספים

אדלר איטום מבנים איתור נזילות מים
מידע מקצועי
הכן את ביתך לחורף עם איטום מרתף 

בכל שנה חודשי החורף באים אלינו כאילו בהפתעה. אנחנו ממשיכים בימי הסתיו לעשות הכול כרגיל ושוכחים שעם הגיע החורף מתחילות הבעיות הקשורות בנזילות וחדירת מים.

אדלר איטום מקלטים איתור רטיבות צילום תרמי
מידע מקצועי
עלות איטום מרתף

אחד הדברים החשובים ביותר לשמירה על שלמות מבנה הוא נושא האיטום. חדירה של מים אל תוך מבנה היא לא רק בעיה אסתטית, אלא דבר שיכול

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!