אודותינו - יועצי איטום - מומחים לאיטום

"אדלר איטום ושיקום מבנים בע"מ" היא חברה איכותית, מקצועית, ומובילה בתחומה. החברה מספקת שירותים מיוחדים באיטום ושיקום מבנים, במטרה משותפת לשמור ולכבד כל לקוח, להקפיד על פרטי איטום ושיקום תקניים, ובזכות כך, לקבל הזדמנות לתת שירות ואחריות. 

בהנהלת מר עמית אדלר, מייסד והבעלים של החברה, ובזכות צוותי העובדים המקצועיים, עד כה, "אדלר איטום ושיקום מבנים בע"מ", סיפקה וסיימה בהצלחה מאות פרויקטים, למגוון לקוחות ואתרים, ובכל קנה מידה בארץ, כגון: איטום בהזרקות בפרויקט מנהרות הרכבת המהירה תל אביב ירושלים, איטום בהזרקות בפרויקט פיר שילוח הרכבת הקלה בתל אביב, איטום בהזרקות בפרויקט אגירה שאובה, משרד הביטחון ועוד. 

החברה עובדת בשיתוף פעולה עם כל יועצי האיטום המוכרים בארץ ועם כל חברות הבנייה המוכרות בארץ. לחברה יש תעודת "אוטם מורשה", ואת כל ההסמכות הנדרשות לביצוע עבודות איטום ושיקום בארץ. 

שירותי החברה:

איטום שלילי באווירה חיובית

אדלר-חברת איטום גגות ושיקום מבנים בע"מ, הינה חברת איטום מקצועית המספקת מגוון רחב של שירותי עבודות איטום, שיקום מבנים וצילום תרמי. שירותי החברה מיועדים גם לסקטור הפרטי, לרבות, לקוחות פרטיים, וועדי בתים, בעלי נכסים וכדומה, וגם לסקטור המקצועי בענף הבנייה בישראל הכולל בין היתר: חברות בניה, קבלני איטום, יועץ איטום, מהנדסים וכדומה.

אדלר עבודות איטום – כל השירותים שמומחה איטום יכול להעניק לכם במקום אחד! כחברה מובילה בתחום עבודות איטום ושיקום מבנים, חברת אדלר מעמידה לרשותכם את פתרונות האיטום והשיקום המיושמים באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בענף. שירותי החברה חולשים על כל שלבי התכנון, האבחון והייעוץ, והם משלבים בתוכם ביצוע עבודות איטום בפועל.

אדלר מומחה איטום 

לרשות החברה יש את כל הכלים, המערכות, הידע והניסיון הנדרש לצרכי טיפול בכשלים ונזקי מים במבנים, או לחילופין, למניעת כשלים ונזקי מים במבנים. תוכלו לראות זאת בפרויקטים המוצלחים של החברה. בכל אחת מעבודות האיטום והשיקום המיושמות על ידי החברה, נלקחים בחשבון מספר פרמטרים המשפיעים על תהליך העבודה, החל מעיון בתכניות המבנה ופרטי אלמנטים בבנין, איתור נזילות במצלמה טרמית של המבנה ועד להתייחסות נקודתית לתנאי הטמפרטורה והלחות באזור המטופל.
ההקפדה היתרה על כל הפרמטרים הנלווים לביצוע עבודות השיקום והאיטום, בשילוב הידע, הניסיון והמערכות הטכנולוגיות המתקדמות העומדות לרשות אדלר-חברת איטום ושיקום מבנים, מומחים גם בתחום של איטום שלילי הם אלו המעניקים ללקוחות החברה את הפתרון המקצועי, הראוי והמתבקש ביותר.

אדלר – מומחה איטום ושיקום מבנים לרשותך! שיטות העבודה המתקדמות המיושמות על ידי החברה, מנוהלות בהתאם לתהליכי עבודה תקניים, מקצועיים ויסודיים המשלבים בין כל שלבי התכנון, האבחון והייעוץ לבין שלב יישום העבודות בפועל. במקביל, החברה מקפידה על שלב הכנת השטח המיועד לטיפול או מניעה, וזאת כחלק בלתי נפרד מיישום שירותיה המקצועיים.
כל שירותי החברה מנוהלים על ידי יועץ איטום בכיר וצוות מומחה איטום הפועל בהתאם לבעיות ונקודות הכשל בשטח, והם מיועדים גם לצורך הטמעת פתרונות לכשלים במבנים וגם לצרכי מניעת כשלים במבנים. כמו כן, שירותי החברה מיועדים לצרכי התמודדות עם נזקי מים, איתור נזילות מים בזמן אמת בכל אחד מהמקרים הבאים: חדירת מי תהום, צנרת חודרת, סדקים בבטון, עליה קפילרית ועוד.

יועץ איטום בכיר לענף הבנייה

אדלר-חברת איטום גגות ושיקום מבנים בע"מ, הינה חברת איטום מקצועית המספקת מגוון רחב של שירותי עבודות איטום, שיקום מבנים וצילום תרמי. שירותי החברה מיועדים גם לסקטור הפרטי, לרבות, לקוחות פרטיים, וועדי בתים, בעלי נכסים וכדומה, וגם לסקטור המקצועי בענף הבנייה בישראל הכולל בין היתר: חברות בניה, קבלני איטום, יועץ איטום, מהנדסים וכדומה.

אדלר עבודות איטום – כל השירותים שמומחה איטום יכול להעניק לכם במקום אחד! כחברה מובילה בתחום עבודות איטום ושיקום מבנים, חברת אדלר מעמידה לרשותכם את פתרונות האיטום והשיקום המיושמים באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בענף. שירותי החברה חולשים על כל שלבי התכנון, האבחון והייעוץ, והם משלבים בתוכם ביצוע עבודות איטום בפועל.

 

בין לקוחותינו

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!

אודותינו

אדלר-חברת איטום ושיקום מבנים בע"מ, הינה חברת איטום מקצועית המספקת מגוון רחב של שירותי עבודות איטום ושיקום מבנים. שירותי החברה מיועדים גם לסקטור הפרטי, לרבות, לקוחות פרטיים, וועדי בתים, בעלי נכסים וכדומה, וגם לסקטור המקצועי בענף הבנייה בישראל הכולל בין היתר: חברות בניה, קבלני איטום, יועץ איטום, מהנדסים וכדומה.

אדלר עבודות איטום – כל השירותים שמומחה איטום יכול להעניק לכם במקום אחד! כחברה מובילה בתחום עבודות איטום ושיקום מבנים, חברת אדלר מעמידה לרשותכם את פתרונות האיטום והשיקום המיושמים באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בענף. שירותי החברה חולשים על כל שלבי התכנון, האבחון והייעוץ, והם משלבים בתוכם ביצוע עבודות איטום בפועל.
בין יתר שירותי החברה תוכלו למצוא:

• ייעוץ אבחון ותכנון בכל הנוגע לאיטום ושיקום מבנים
• איתור נזילות – הדמיה תרמית
• ביצוע עבודות איטום שלילי
• שיקומי בטון
• כל סוגי ההזרקות
• יישום מפרטי איטום ושיקום מורכבים

גילויי נזילות ואיטום מרתפים

שירותי ייעוץ איטום מקצועיים

לרשות החברה יש את כל הכלים, המערכות, הידע והניסיון הנדרש לצרכי טיפול בכשלים ונזקי מים במבנים, איתור נזילות מים, או לחילופין, למניעת כשלים ונזקי מים במבנים. בכל אחת מעבודות האיטום והשיקום המיושמות על ידי החברה, נלקחים בחשבון מספר פרמטרים המשפיעים על תהליך העבודה, החל מעיון בתכניות המבנה ופרטי אלמנטים בבנין ועד להתייחסות נקודתית לתנאי הטמפרטורה והלחות באזור המטופל.
ההקפדה היתרה על כל הפרמטרים הנלווים לביצוע עבודות השיקום והאיטום, בשילוב הידע, הניסיון והמערכות הטכנולוגיות המתקדמות העומדות לרשות אדלר-חברת איטום ושיקום מבנים, הם אלו המעניקים ללקוחות החברה את הפתרון המקצועי, הראוי והמתבקש ביותר.

אדלר – מומחה איטום ושיקום מבנים לרשותך! שיטות העבודה המתקדמות המיושמות על ידי החברה, מנוהלות בהתאם לתהליכי עבודה תקניים, מקצועיים ויסודיים המשלבים בין כל שלבי התכנון, האבחון והייעוץ לבין שלב יישום העבודות בפועל. במקביל, החברה מקפידה על שלב הכנת השטח המיועד לטיפול או מניעה, וזאת כחלק בלתי נפרד מיישום שירותיה המקצועיים.
כל שירותי החברה מנוהלים על ידי יועץ איטום בכיר וצוות מומחה איטום הפועל בהתאם לבעיות ונקודות הכשל בשטח, והם מיועדים גם לצורך הטמעת פתרונות לכשלים במבנים וגם לצרכי מניעת כשלים במבנים. כמו כן, שירותי החברה מיועדים לצרכי התמודדות עם נזקי מים בזמן אמת בכל אחד מהמקרים הבאים: חדירת מי תהום, צנרת חודרת, סדקים בבטון, עליה קפילרית ועוד.

יועץ איטום – למי זה נועד?

כל מי שיש ברשותו נכס, החל מדירה בבניין משותף או בית פרטי וכלה במבנה תעשייה או מסחר ענק יתקל ביום מן הימים בחדירת מים לא רצויה ויצטרך להתמודד איתה. חדירת מים למבנה עלולה לגרום לנזקים בדרגות שונות ולכן הטיפול בתופעה חייב להיות מידי ומקצועי, וכשמדובר במבנה חדש חשוב מאוד שתכנון מערכות האיטום בו יעשה על ידי יועץ איטום מוסמך ומקצועי.

כשמדובר במים ודרך ההתפשטות שלהם בתוך חומרים שונים, יש צורך בהבנה מקצועית של יועץ איטום כדי לתכנן בצורה חכמה את עבודות האיטום, בין אם נועדו למניעת נזקי מים ובין אם לטיפול בחדירת מים למבנה קיים.

ארגז הכלים של יועץ איטום

יועץ איטום צריך להתחשב במספר משתנים בבואו לתכנן מערכת איטום או לתקן כשלי איטום במבנה קיים. הוא נעזר במפות התכנון של המבנה כדי להבין את כל מה שלא גלוי לעין, וללמוד על פרטי אלמנטים שונים כמו עמודי תמך, קורות וחללים נסתרים. הוא גם יודע להתייחס ולקחת בחשבון את תנאי האקלים בסביבת המבנה ובתוכו, בדגש על רמות החום באזור ואחוזי הלחות, המצאות מאגרי מי תהום באזור המבנה ועוד. 

יועץ איטום יודע גם להתאים את שיטת האיטום או השיקום במבנה לחומרים השונים שמרכיבים אותו, ובמקים של נזקי מים במבנים קיימים יאתר את מקורות החדירה של המים בעזרת מצלמה טרמית. 

יועץ איטום משפר את איכות מערכות האיטום

לאחר לימוד כל המשתנים במבנה ניגש יועץ האיטום למלאכת התכנון של מערכות האיטום. בין אם מדובר במבנה קיים הסובל מנזקי חדירת מים, ובין אם במבנה בתהליך בנייה, יש חשיבות עליונה להתאמת מערכות האיטום לכל הנתונים שהוזכרו. במסגרת הכנת תוכנית מקצועית לאיטום יגדיר כל יועץ איטום את שלבי הביצוע, יתאים את החומרים השונים ואת שלבי היישום שלהם בשטח ויגדיר גם שלבי בדיקה וביקורת על הביצוע. 

חברות בנייה, מהנדסי בניין ומתכננים, קבלנים וקבלני שיפוצים נדרשים לשירותיו של יועץ איטום מוסמך ומקצועי. כיוון ששלבים מסוימים בבניית מערכות איטום חייבים להתבצע תוך כדי התקדמות הבנייה, יש צורך בתכנון מוקדם של כל עבודות האיטום כדי לשלב חלקים מהן במהלך עבודת הבנייה. יועץ איטום גם מפקח על שלבי הביצוע בצורה צמודה, ומבצע ביקורות בשלבי הכנת השטח ובשלבי יישום החומרים השונים. בסיום כל שלב יפקח יועץ איטום גם על ביקורות שיבדקו את איכות הביצוע.

במקרה של נזקי מים במבנה קיים יש משמעות גם לניסיונו המקצועי של כל יועץ איטום. בעזרת לקחים ממקרים קודמים יכול היועץ להתביית ביתר דיוק על מקור הנזילה ובכך לתכנן איטום בצורה שתעצור  את המשך חדירת המים.

אדלר – יועץ איטום בכיר לענף הבנייה

כחלק בלתי נפרד מהיצע השירותים המקצועיים המוצעים לכם על ידי חברת אדלר-איטום ושיקום מבנים, תוכלו ליהנות גם משירותי יועץ איטום המיועדים לכלל העוסקים בענף הבנייה, לרבות, לקוחות פרטיים המצויים בהליכי בנייה או שיפוץ, חברות בניה, קבלני איטום, בעלי נכסים, מהנדסים וכדומה. שירותי הייעוץ מתמקדים בתכנון מערכות איטום מבנים חדשים או למבנים קיימים, והם מותאמים לכל דרישות התקן המחמירות ביותר בענף הבנייה והתשתיות.

אדלר – מחויבים לשירות! מערך השירות העומד לרשות לקוחות החברה מורכב מאנשי מקצוע מנוסים, מיומנים ובעלי הסמכה המחזיקים בתעודת "אוטם מורשה" מטעם מכון התקנים ותעודות הסמכה נוספות מחו"ל. צוותים אלו מנוהלים בראשותו של עמית אדלר, מומחה איטום ובעל ידע מעמיק בכל הנוגע לתפעול מערכות טכנולוגיה מתקדמות בענף האיטום.

שאלות ותשובות על יועצי איטום

יועץ איטום צריך כאשר אנו מבינים את חשיבות נושא האיטום במבנים בישראל ומעוניינים להסדיר, לתכנן, להתייעץ, ולהקשיב למישהו בר סמכא, עם נסיון והצלחות בתחום האיטום מבנים בישראל. ליועץ האיטום בישראל חשיבות גדולה בהצלחת הפרויקט. צריך יועץ איטום בשלבי תכנון הפרויקט כחלק מתכנון המערכות במבנה ושילובן בין שאר המערכות במבנה. וצריך יועץ איטום בשלבי הבנייה השונים, בדרך כלל כפיקוח בנקודות קריטיות ו/או כשמתעוררות בעיות באתר, שלא צוינו או ניצפו בתכניות השונות.

יועץ האיטום יכול לעזור בכל שלבי הבנייה והתכנון. עוד משלב התכנון, יכול יועץ האיטום להשפיע ולמנוע בעיות בהמשך הפרויקט, וגם בשלבי הביצוע השונים, יכול יועץ האיטום ללוות ולעזור בבעיות השונות הנקראות בדרכו של הפרויקט, באתר, בשטח.

בדרך כלל יועץ איטום עולה לפי היקף הפרויקט, לפי מורכבות הפרויקט ולפי דרישות המזמין. לכל יועץ איטום יש את העלויות והתמחורים שלו כמו כל יועץ בכל תחום אחר. גם בנושא עלות יועץ איטום, יש לומר: "כל מקרה לגופו" וכל יועץ איטום בוחן זאת מהזווית שלו