שיקום מבנים ואיטום

אנחנו בחברת אדלר איטום גגות, שיקום מבנים, מעמידים לרשותכם מגוון רחב של פתרונות מתקדמים בתחום האיטום והשיקום. פתרונות אלו מבוססים על הטכנולוגיות החדישות והמובילות ביותר בענף, והם מאפשרים לכם ליהנות גם מפתרונות המיועדים לצרכי טיפול בכשלים ונזקי מים במבנים וגם למטרות הטמעת פתרונות לצורך מניעת כשלים ונזקי מים במבנים. הכל כדי לא להגיע לאיתור נזילות במצלמה טרמית.

שיקום מבנים

שיקום מבנים

שיקום מבנים בחברתנו הינה פעולה מקצועית המיועדת לכל אחד ואחת מכם העוסק בענף הבנייה או השיפוץ. פעולה זו מיושמת על ידינו באמצעות מפרטי שיקום המבנים הלקוחים היישר מחזית הטכנולוגיה, והיא מיועדת בין היתר למטרות: שיקום חיצוני של מבנים, שיקום בטון, שיקום קונסטרוקציות, חיזוק אלמנטים במבנה, שיקום תקרות, עיבוי עמודים ועוד. כחברה מובילה בתחומה, אנחנו בחברת אדלר – יועץ איטום, מקפידים על יישום תהליך עבודה תקני, מקצועי ויסודי, החל משלבי הייעוץ, האבחון והתכנון המקדים, דרך התאמת פתרונות השיקום לנקודות הכשל בשטח ועד להטמעת הפתרון בפועל.

כמו כן, אנו מספקים שירותי ייעוץ, אבחון ותכנון בכל הנוגע ליישום הליכי שיקום מבנים או שיקום בטון. שירות זה מיועד בין היתר למהנדסים, חברות בנייה, קבלני איטום ובעלי נכסים, והוא כולל מתן חוות דעת מקצועית לאורך כל שלבי הבנייה, לרבות, התאמת מפרטי שיקום של מבנים ומפרטי שיקום בטון, תיאום בין מערכות הבנייה השונות ועוד.

אנחנו בחברת אדלר – איטום מבנים ושיקום, מתמחים בביצוע עבודות איטום ושיקום מבנים, לרבות, שיקום בטון. הידע המקצועי העומד לרשותנו בשילוב מערכות הציוד המתקדם העומד לרשותנו, מאפשרים גם לכם ליהנות משירותיה של סיירת מובחרת הפועלת בשטח!

לאורך כל הדרך, אנו באדלר איטום – מחויבים למתן פתרונות איכות בזמן אמת. מחויבות זו הופכת אותנו לחברה המובילה ביותר בתחומה, והיא מבטיחה גם לכם את התוצאות האופטימאליות ביותר!

עבודות איטום ושיקום

כחברת איטום מובילה בתחומה, אנו מעמידים לרשותכם מגוון רחב של פתרונות איטום מבנים הכוללים בין היתר:
• איתור נזילות מים באמצעות מערכות הדמיה תרמית – לרשותנו מערכות ציוד מתקדמות!
• ביצוע עבודות איטום שלילי במבנים תת קרקעיים- אנו מתחייבים לתוצאות החיוביות ביותר בשטח!
• ביצוע עבודות איטום בהזרקה – אנו מתמחים בכל סוגי ההזרקות!
• הטמעת מערכות איטום במסגרת ליווי תהליכי בנייה
• שירותי ייעוץ, אבחון ותכנון בכל הנוגע ליישום הליכי איטום מבנים ושיקום מבנים מסוכנים
איטום מבנים באמצעותנו הינו שירות המיועד לכל סוגי המבנים, לרבות מבנים תת קרקעיים הבנויים מיציקות בטון, או לחילופין, מקירות בלוקים.

באילו חמרים משתמשים בביצוע שיקום מבנה?

כדי להבטיח שהשיקום והחיזוק של המבנה יהיה איכותי ועמיד לשנים רבות, כדאי להקפיד ולהשתמש בחמרים איכותיים ולא לחסוך כסף ולהסתכן בקבלת צו נוסף מספר קטן של שנים אחרי השיפוץ הראשוני. 

חומרי איטום איכותיים לצורך שיקום של מבנים הם מגוונים ומסוגים שונים, כגון: אלסטומריים, לאיטום על בסיס פוליאוריטן או על בסיס סיליקון.

צרו קשר עם מומחה איטום עוד היום.

שיקום מבנים ללקוחותינו

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!