חוששים מהצפה במרתף? – חשוב לעשות איטום מרתף

גשמי החורף הם ללא ספק ברכה ומתנה אך לעיתים כאשר אנו לא מוכנים הגשמים הופכים להיות מכה. חדר המרתף שבביתנו נמצא מתחת לפני האדמה, בחלקו התחתון של הבית ומשכך הגיוני כי כאשר יש גשמים רבים המים מחלחלים מטה ואם המרתף אינו אטום כמו שצריך במהרה נראה הצפה. אם גם אתם חוששים מהצפה במרתף כנראה שגם אתם צריכים לבצע איטום מרתף.

חשוב להבין כי איטום מרתף אינו איטום רגיל המתבצע כמו עבודת האיטום שעושים בגגות וזאת מסיבה אחת פשוטה – לא ניתן להגיע למרתף באופן חיצוני ולאטום אותו מבחוץ. משכך, על מנת לבצע איטום למרתף יש צורך לבצע עבודת איטום פנימית או בשמה המקצועי – איטום שליל.

המדובר באיטום ייחודי אשר מתאים לחללים כמו מרתף שלא ניתן להגיע אליהם חיצונית. באיטום מרתף אנו משתמשים בחומרים חזקים במיוחד ועמידים יותר בהשוואה לחומרי האיטום הרגילים וזאת לאור העבודה השונה באיטום המרתף.

אל תתפשרו ותבחרו בחברת איטום מקצועית

כולנו מחפשים לחסוך כמה שקלים ולכן חלקנו חושבים כי עדיף שהם יבצעו את איטום המרתף בעצמם – גם אם אתם מוכשרים כדאי שתוותרו על הרעיון כי אולי תנסו לחסוך כמה שקלים עכשיו, אבל הנזק שייגרם לכם בהמשך מאיטום מרתף לא מקצועי ומהצפת המרתף עלול לגבות מכם מחיר גבוה הרבה יותר – אז לא חבל?

על מנת לבצע איטום מרתף בצורה מקצועית ומדויקת מומלץ לפנות לחברה איטום מיומנת שתלווה אתכם לכל אורך הדרך – החל מהשלב הראשוני של הייעוץ והתאמת איטום למרתף, המשך בקביעת לוח עבודה ובעלי מקצוע מנוסים שיגיעו לביתכם ויבצעו איטום ברמה הגבוהה ביותר.

לא פחות חשוב הינה העובדה כי חברה אשר מנוסה באיטום מרתפים תדאג להשתמש בחומר איטום איכותיים, טובים ועמידים אשר מתאימים במיוחד למרתפים כך שתהיו בטוחים שהאיטום יהיה אפקטיבי ויעיל. כמו כן, חברת איטום מקצועית תעניק לכם אחריות על העבודה שעשתה כך שבמקרה של בעיה או תקלה יהיה לכם למי לפנות ותקבלו מענה.

אז אם גם אתם חוששים מהצפה במרתף הגיע הזמן לטפל בבעיה ולהקדים תרופה למכה – איטום מרתף מקצועי ואיכותי בעזרת חברה איטום מיומנת תבטיח לכם מרתף אטום ועמיד מפני חדירת מים ואת השקט והביטחון כי ביתכם מוגן וחפציכם שמורים מפני נזקים.

קראו עוד אודות: שיקום מבנים | איתור נזילות מים יועץ איטום 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

איטום
מידע מקצועי
איך עושים איטום בהזרקה?

כל עבודות האיטום כבודם במקומם מונח, אבל יש עבודה אחת העולה על כולן – הן מבחינת רמת המקצועיות הנדרשת לביצועה והן מבחינת הציוד הדרוש –

יועץ איטום ובידוד
מידע מקצועי
איטום רצפת מרתף

לאיטום מרתף יש משמעות סופר חשובה. זה הרבה יותר מנזק לקירות. נזילות מים במיוחד במרתף הבית הן פוטינציאל אדיר לאסון נורא. השילוב בין מים וחשמל

איטום גגות- הכן ביתך לחורף
מידע מקצועי
מה כדאי לדעת על נזקי מים?

רטיבות זה אף פעם לא נעים, הסימנים על הקיר העובש לא נעימים בכלל. ישראלים רבים לא מודעים לעובדה כי רטיבות היא הרבה יותר מסימן על

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!