חוששים מהצפה במרתף? – חשוב לעשות איטום מרתף

גשמי החורף הם ללא ספק ברכה ומתנה אך לעיתים כאשר אנו לא מוכנים הגשמים הופכים להיות מכה. חדר המרתף שבביתנו נמצא מתחת לפני האדמה, בחלקו התחתון של הבית ומשכך הגיוני כי כאשר יש גשמים רבים המים מחלחלים מטה ואם המרתף אינו אטום כמו שצריך במהרה נראה הצפה. אם גם אתם חוששים מהצפה במרתף כנראה שגם אתם צריכים לבצע איטום מרתף.

חשוב להבין כי איטום מרתף אינו איטום רגיל המתבצע כמו עבודת האיטום שעושים בגגות וזאת מסיבה אחת פשוטה – לא ניתן להגיע למרתף באופן חיצוני ולאטום אותו מבחוץ. משכך, על מנת לבצע איטום למרתף יש צורך לבצע עבודת איטום פנימית או בשמה המקצועי – איטום שליל.

המדובר באיטום ייחודי אשר מתאים לחללים כמו מרתף שלא ניתן להגיע אליהם חיצונית. באיטום מרתף אנו משתמשים בחומרים חזקים במיוחד ועמידים יותר בהשוואה לחומרי האיטום הרגילים וזאת לאור העבודה השונה באיטום המרתף.

אל תתפשרו ותבחרו בחברת איטום מקצועית

כולנו מחפשים לחסוך כמה שקלים ולכן חלקנו חושבים כי עדיף שהם יבצעו את איטום המרתף בעצמם – גם אם אתם מוכשרים כדאי שתוותרו על הרעיון כי אולי תנסו לחסוך כמה שקלים עכשיו, אבל הנזק שייגרם לכם בהמשך מאיטום מרתף לא מקצועי ומהצפת המרתף עלול לגבות מכם מחיר גבוה הרבה יותר – אז לא חבל?

על מנת לבצע איטום מרתף בצורה מקצועית ומדויקת מומלץ לפנות לחברה איטום מיומנת שתלווה אתכם לכל אורך הדרך – החל מהשלב הראשוני של הייעוץ והתאמת איטום למרתף, המשך בקביעת לוח עבודה ובעלי מקצוע מנוסים שיגיעו לביתכם ויבצעו איטום ברמה הגבוהה ביותר.

לא פחות חשוב הינה העובדה כי חברה אשר מנוסה באיטום מרתפים תדאג להשתמש בחומר איטום איכותיים, טובים ועמידים אשר מתאימים במיוחד למרתפים כך שתהיו בטוחים שהאיטום יהיה אפקטיבי ויעיל. כמו כן, חברת איטום מקצועית תעניק לכם אחריות על העבודה שעשתה כך שבמקרה של בעיה או תקלה יהיה לכם למי לפנות ותקבלו מענה.

אז אם גם אתם חוששים מהצפה במרתף הגיע הזמן לטפל בבעיה ולהקדים תרופה למכה – איטום מרתף מקצועי ואיכותי בעזרת חברה איטום מיומנת תבטיח לכם מרתף אטום ועמיד מפני חדירת מים ואת השקט והביטחון כי ביתכם מוגן וחפציכם שמורים מפני נזקים.

קראו עוד אודות: שיקום מבנים | איתור נזילות מים יועץ איטום 

מאמרים נוספים

איטום מבנים גדולים
מידע מקצועי

שיקום של מבנים מסוכנים

היום ניתן לראות בערים רבות ברחבי הארץ בניינים רבים הנראים מוזנחים, מתפוררים ובלתי מטופלים. לעתים ההזנחה נובעת מחוסר תשומת לב הדיירים, או כתוצאה מהזנחת ועד

איטום גגות אדלר איטום
מידע מקצועי

איטום גגות

ישנם לא מעט מקרים, בהם מגלים דיירים של בניין, או בית פרטי כי בדירות שלהם נראים כתמי עובש ולא רק בחדרים הרטובים בבית, אלא גם

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!