אילו חומרים צריך לאיטום שלילי?

כולנו מבינים את החשיבות בביצוע איטום מקצועי אבל לא בטוח שכולנו שמענו על המושג איטום שלילי. על מנת להבין אילו חומרים צריך לאיטום שלילי כדאי שנבין קודם כל מה זה בכלל איטום שלילי, לשם מה נועד ויתרונותיו.

כל מה שצריך לדעת על איטום שלילי

ההגדרה הפשוטה של איטום שלילי הינו ביצוע איטום פנימי של מבנה אשר לא ניתן לבצע איטום חיצוני וזאת עקב בעיות בפרט חוסר גישה. ונסביר.

במבנים מסוימים יש צורך לבצע איטום של אזורים תת קרקעיים כמו מרתפים או מקלטים. הדרך היחידה לבצע את האיטום של אותם אזורים בצורה יעילה ומקצועית היא על ידי ביצוע איטום פנימי של המבנה כלומר איטום שלילי.

אז אילו חומרים צריך לאיטום שלילי?

לאור הייחודיות של האיטום השלילי עולה כי יש צורך להשתמש בחומרי איטום מיוחדים ומתקדמים על מנת לבצע את עבודת האיטום הפנימי ביעילות ובמקצועיות וכמובן להבטיח אטימה מלאה מבלי חשש להצפה.

בהשוואה לחומרי האיטום הרגילים אשר משמשים לאיטום גגות ניכר כי החומרים שצריך לאיטום שלילי הינם חומרים חזקים מאוד ועמידים במיוחד אשר יבטיחו אטימה מלאה ואפקטיבית למשך תקופה ארוכה.

אל תהיו חכמים ותנסו להיות גיבורים

מלאכת האיטום אינה דבר פשוט אלא המדובר בהליך המחייב מקצועיות רבה, ידע רב, ניסיון וכמובן עבודה מדויקת על מנת להבטיח עבודת איטום מוצלחת.

בטח כאשר אנו מדברים על איטום שלילי המחייב עבודה סופר זהירה ומדויקת תוך שימוש בחומרים עמידים וייחודים לאיטום שלילי.

משכך, אם גם אתם צריכים לבצע איטום שלילי במרתף הבית שלכם או במקלט אל תנסו לעשות את העבודה בעצמכם כי הנזקים לא יאחרו להגיע – בחרו בחברה מקצועית המתמחה בביצוע איטום שלילי ומשתמשת בחומרים איכותיים, עמידים ומקצועיים שיבטיחו תוצאות אפקטיביות ואטימה מלאה.

עם חברה המנוסה בביצוע איטום שלילי תהיו בטוחים שאת העבודה יבצעו אנשי מקצוע מיומנים בעלי ניסיון עשיר ומוכח בתחום שיקום מבנים פנימיים תוך שמירה על סביבה עבודה נקייה וכמובן עבודה מדויקת ואסתטית לעין.

אמנם ניתן לראות כי קיימות חברות רבות המציעות שירותי איטום שלילי אך מומלץ לבחון היטב את מה שמציעה החברה ולראות שאכן היא בעלת הידע והניסיון הנדרש לביצוע איטום שלילי וכמובן שהיא משתמשת בחומרים ייעודים לביצוע האיטום השלילי.

ראו גם: יועץ איטום | איטום גגות איתור נזילות במצלמה טרמית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים

איטום
מידע מקצועי
איך עושים איטום בהזרקה?

כל עבודות האיטום כבודם במקומם מונח, אבל יש עבודה אחת העולה על כולן – הן מבחינת רמת המקצועיות הנדרשת לביצועה והן מבחינת הציוד הדרוש –

יועץ איטום ובידוד
מידע מקצועי
איטום רצפת מרתף

לאיטום מרתף יש משמעות סופר חשובה. זה הרבה יותר מנזק לקירות. נזילות מים במיוחד במרתף הבית הן פוטינציאל אדיר לאסון נורא. השילוב בין מים וחשמל

איטום גגות- הכן ביתך לחורף
מידע מקצועי
מה כדאי לדעת על נזקי מים?

רטיבות זה אף פעם לא נעים, הסימנים על הקיר העובש לא נעימים בכלל. ישראלים רבים לא מודעים לעובדה כי רטיבות היא הרבה יותר מסימן על

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!