שיקום בית לאחר שריפה: כל המידע

שיקום בית לאחר שריפה

שיקום בית לאחר שריפה

המזל של אזרחי ישראל זה שיש לנו מכבי אש כל כך טובים. אם מכבי האש לא היו כל כך טובים הרי שהיו בארץ הרבה יותר נפגעים משריפות וזה כמובן דבר איום ונורא. ניתן לומר כי כמעט כל יום יש בארץ שריפה רצינית במבנה מסוים ורק תודות למזל ולעבודה המצוינת של מכבי האש השריפות הללו לא מסתיימות באסון. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי הגם שהשריפות לא גורמות לאסון בנפש הן יכולות לגרום לנזקים עצומים וזהו משהו שאנו צריכים לקחת בחשבון.

על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי הנושא של שיקום בית לאחר שריפה הוא קריטי מכיוון שהוא נוגע לחיים הפרטיים של כל אדם ואדם ולא פחות חשוב מכך לאיכות החיים של כל אדם. אם הבית שלנו יישאר עם נזקי שריפה אנחנו נהיה בבעיה חמורה ביותר ולא נוכל לחיות את חיינו כמו שצריך ובטח שלא באיכות החיים לה היינו רגילים.

האם אפשר לבצע שיקום בית לאחר שריפה באופן עצמאי?

אין ספק כי לאחר שנשרף הבית שלנו יש לנו המון הוצאות וזאת מכיוון שאנחנו צריכים לקנות רהיטים חדשים, בגדים חדשים, מוצרי חשמל חדשים, ובעצם לקנות הכול מחדש. כמובן שיש לקחת בחשבון, אם אין לכם ביטוח נכס, את העלות של שיקום בטון הבית. על רקע זה ברור מדוע רבים שואלים האם אפשר לבצע שיקום בית לאחר שריפה באופן עצמאי וכך לחסוך כסף רב.

אם כן אנחנו חייבים לציין כי ממש לא מומלץ לבצע את שיקום הבית באופן עצמאי וכי הדבר לא רק ידרוש מכם זמן רב ומשאבים רבים אלא שבסופו של יום אתם לא תשיגו את התוצאות הרצויות של שיקום הבית וזאת מכיוון ששיקום מחייב מומחיות עצומה שאין לאדם מן היישוב אשר לא ביצע זאת מעולם.

הבית שלכם נשרף? אל תחשבו עכשיו על שיקום בית לאחר שריפה

אין ספק כי הנושא של שיקום מבנים ובית לאחר שריפה הוא קריטי וכי הוא אחד הדברים החשובים ביותר שאנו צריכים לעשות לאחר שהבית שלנו נשרף. אך שימו לב אנחנו צריכים לעשות זאת רק לאחר שהבית שלנו נשרף ולא בעת השריפה.

אם הבית שלכם עולה באש הדבר היחיד שאתם צריכים לחשוב עליו זה איך להציל את עצמכם ואת הילדים שלכם מן האש ואיך לקרוא למכבי האש שיכבו את האש. אסור לכם להתחיל לחשוב איך עכשיו אני משקם את הבית שלי מכיוון שזה עלול לסכן אתכם ולהציב אתכם בבעיה רצינית ביותר.

שיקום בית לאחר שריפה אדלר איטום

מאמרים נוספים

איתור נזילות מים בצילום טרמי
מידע מקצועי

צילום טרמי לאיתור נזילות בזול

  קשה לתאר את חיינו ללא הטכנולוגיה המתקדמת אשר שינתה את העולם שבו אנחנו חיים וזאת עקב העובדה כי הטכנולוגיה הזאת מקלה מאוד על חיינו

בדיקת ליקויי בנייה במבנים ישנים
מידע מקצועי

בדיקת ליקויי בנייה במבנים ישנים

ישנם מאות ערים באירופה אשר ניתן למצוא בהן מבנים מן המאות הארבעה עשרה, החמישה עשרה והשש עשרה. על רקע זה יש לציין כי רוב המבנים

שיקום מבנים לאחר שריפה
מידע מקצועי

שיקום מבנים לאחר שריפה

שיקום מבנים לאחר שריפה: טיפים מקצועיים הידעתם כי אחת הסיבות שבני אדם התפתחו בצורה כל כך מיוחדת משאר החיות היא בגלל שלמדנו להשתמש באש לטובתנו.

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם!