פתרונות איטום מאגרי מים מתקדמים

 

מאגרי מים המצויים בשטחם של בנייני מגורים, מחייבים את דיירי המבנה לפעול בהתאם להנחיות משרד הבריאות בכל הנוגע לתחזוקת המאגרים. אצלנו בחברת אדלר- איטום ושיקום מבנים, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות איטום מתקדמים המיועדים לצרכי איטום של מאגרי מים.

איטום מאגרי מים הינה פעולה מקצועית המיושמת על ידינו בהתאם לסוג המאגר, ובהתאם לכל הסכנות התברואתיות העלולות להופיע במאגר, לרבות, חדירת מזהמים (זוחלים, חרקים וכו) והופעת סימני עובש ופטרת כתוצאה מחלחול מים מהמאגר דרך קירות המבנה.

בדומה לכל פעולת איטום המיושמת על ידינו, גם במסגרת איטום מאגרי מים אנו עושים שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בענף. היצע פתרונות האיטום שלנו למאגרי מים כולל בתוכו שיטות מתקדמות לאיטום שלילי, כאשר סוג החומר המיועד לצרכי האיטום נקבע בהתאם למספר פרמטרים מקצועיים כגון: תכניות בניין ופרטי אלמנטים, טמפרטורה, לחות באזור המיועד לטיפול ועוד.

לרשותנו, חומרי האיטום האיכותיים ביותר למטרות איטום מאגרי מים, לרבות, חומרים צמנטיים, יריעות HDPE, פולימר, חומרים אפוקסיים ועוד. כלל החומרים המוחזקים על ידינו הינם חומרי איטום בעלי תו תקן התואמים את דרישות משרד הבריאות בנוגע לתחזוקת מאגרי מים.

היישום המקצועי והיסודי שלנו, הוא זה המאפשר גם לכם ליהנות מהפתרון הראוי, המתבקש והמתקדם ביותר בתחומו. בנוסף לשירותי איטום של מאגרי מים, אנחנו בחברת אדלר – איטום ושיקום מבנים, מעמידים לרשותכם שירותי ייעוץ בכל הנוגע לתכנון מאגרי מים. שירות זה מיועד למניעת כשלים ובעיות איטום עתידיות במאגרי המים, והוא מוענק לכם על ידי יועצי איטום בכירים הפועלים בחברתנו. כמו כן, אנו מבצעים עבודות תיקוני יציקות ואיטום במאגרי מים לצורך תחזוקת המאגר ברמה השוטפת.